Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνάντηση έγινε σε γνωστό χοτέλι της Μοναστηρίου.Επικοινωνία με το πρακτορείο μέσω sms αμεσότατη θα έλεγα,πρώτη φορά μου απαντάνε με τέτοια ταχύτηταΧαμόγελοΗ αλήθεια είναι ότι δυσκολεύτηκα να φιξάρω το ραντεβού μαζί της αφού ήταν σχεδόν fully booked

Γενικά δεν έχει πέσει πολύ photoshop και οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές για το τι θα συναντήσετε στο δωμάτιο.Με υποδέχτηκε με μαύρα εσώρουχα και ασορτί ζαρτιέρες,ύψος άνω του μετρίου θα έλεγα με ωραία πράσινα μάτια και μακριά μαύρα μαλλιά.Χεράκια και ποδαράκια πολύ περιποιημένα και ωραία στην αφή η επιδερμίδα της.Δυστυχώς θα απογοητεύσει τους βυζολάγνους αφού το στήθος της είναι πολύ μικρό,σχεδόν πλάκα.Από επικοινώνια και social time δεν το κατέχει αφού χωρίς υπερβολή οι λέξεις που γνωρίζει στα αγγλικά δεν πρέπει να ξεπερνούν τις τρεις με τέσσερις,άντε το πολύ μια πεντάδα και κλείσαμε.Ρωσικά φουλ λοιπόν αλλιώς μούγγα σε όλο το ραντεβού.Αντε για να μην την αδικώ ξέρει και στα ελληνικά το ''ευχαριστώ'' και ''παρακαλώ''

Στην πράξη φιλάει καλούτσικα και δίνει ευχάριστα την γλώσσα της,πεντακάρη και μοσχομυριστή η τρυπούλα της όπου μπορώ να πω είναι αρκετά στενή και δέχεται ευχαριστα δαχτυλάκια.Στην πίπα κάνει φιλότιμες προσπάθειες,βάζει χέρι στην αρχή αλλά αμά της το τραβήξεις η κατάσταση αγριεύει και κάνει καλές προσπάθειες για deep throat.Στα + ότι δεν χρησιμοποιεισε καθόλου λιπαντικό.Σε όλες τις στάσεις ξέρει να στήνεται,αντέχει σε σκληρό σφυροκόπημα χωρίς κανένα παράπονο και μάλιστα στο ιεραποστολικό με έσφιγγε με τα χέρια της για να μπαίνω ακόμα πιο βαθειά μέσα της.Τελείωμα στο στοματάκι της όπου αμέσως πήγε στο μπάνιο για να πλυθεί.Προσωπικά εμένα δεν μου ζήτησε για το cim έξτρα λεφτά παρόλο που στο σαιτ το χρεώνουν ένα 50άρικο.Μετά από δική μου πρωτοβουλία ξεκίνησε και δεύτερος γύρος όπου ευχαριστήθηκα πισωκολλητό με έντονο ρυθμό και σκαμπίλια στο φουλ(είπαμε αντέχει!!!) και τελείωμα στο σώμα της.

Συμπερασματικά πέρασα μια ευχάριστη ώρα,δεν νομίζω ότι κάποιος θα κλάψει τα λεφτά του αλλά μην περιμένετε να σας κάνει και παπάδες.Το μενού είναι ένα τυπικό ρωσικό μενού,γρήγορα θα την ξεχάσετε αφού δεν υπάρχει και καμία επικοινώνια.Δεν θα μπω στην διαδικασία να την συστήσω σε κάποιον ή να τον αποτρέψω επειδή ο μοναδικός λόγος που την συνάντησα ήταν οι έντονες κάβλες που είχα.Και η κάβλα ως γνωστόν επηρεάζει την κρίση του καθενός.Αν έπρεπε με το μαχαίρι στο λαιμό να έλεγα κάτι είναι ότι ''δεν βαριέσαι ρε αδερφέ,πάρτην μια ωρίτσα είναι'' αλλά ενοοείται ότι θα τον απέτρεπα για το κάτι παραπάνω(είτε περισσότερες ώρες είτε για long date καταστάσεις)


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού