Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γεια σας παλικαρια
εγω ενα εχω να πω οτι η κοπελα ειναι τελεια σε ολα της και το λεω αυτο γιατι ειμαι σιγουρος οτι εχει να κανει με το αν πραγματικα αρεσουμε σε καποια η οχι.
απο εκει και περα ολα τα υπολοιπα ειναι υποκειμενικα με το τι με το πως και με το ποιος ειναι ο καθενας μας αλλα το κυριοτερο το πως μας βλεπουν τα κοριτσια αυτα ξεχωριστα τον καθε ενα μας αλλα και τι αισθηματα αν θα το ελεγε κανεις τις βγαζουμε καποιες στιγμες μεμονωμενα ο καθε ενας μας ξεχωριστα.
αρα λοιπον καλο ειναι να μιλαμε αντικειμενικα με το πως τελικα ειναι η γυναικες αυτες εμφανισιακα τουλαχιστον και οχι fake photo και απο εκει και περα οι υπηρεσιες τις καθε μιας αναγραφονται αλλα αν δεν τειρουνται πιστευω οτι ειναι θεμα και των κοριτσιων με το ποιους εχουν να κανουν και πως τις το βγαζουν αυτο το κατι και οχι οτι ειναι απολυτο οτι με ολους ειναι ετσι ...γιατι ετσι δεν θα βγαζουμε συμπερασμα...
αρα καλα θα ειναι να ημαστε πραγματικη με την παρουσια και την εμφανιση των κοριτσιων και μετα ολα τα αλλα πιστευω.
γιατι μην το ξεχναμε ολοι μας και ασ μην κρυβομαστε ...ολοι την καλη εμφανιση πληρωνουμε και το τελειο σωμα ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
extreemplatinum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
20
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού