Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειδή διάβασα την κριτική για την Avrora λέω να πω πρώτα πως ξεκίνησα και κατέληξα στην Εlena.Βλέπω διθυράμβους για Avrora σε άλλο site και λέω ας πάω να δω αφού γράφουν για σουπερ σερβις.Λοιπόν η κοπέλα δεν ακριβώς όπως στις φωτός.Διακρίνεις ότι είναι αυτή αλλά προφανώς πριν από αρκετά χρόνια και με επεξεργασία.Ο σωματότυπος της με χάλασε κι έτσι την έκανα νωρίς.
Επειδή είχα κατέβει Αθήνα και δεν ήθελα να φύγω με πρησμένο το όσχεο άρχισα να στέλνω sms σε διάφορα πρακτορεία.Άμεση απόκριση είχε ο ζουζούνας.όντως τρελά γρήγορη σε άντίθεση πχ με το greece που μου απάντησε μετά από 1,5 ώρα.Μου πρότεινε λοιπόν Esther και Elena που ήταν κενές.Donna είχα πάρει ξανά στο παρελθόν.Τελικά διάλεξα Εlena.
Eμφάνιση της κοπέλας όντως πολύ καλή.Είχε καβλόφατσα όπως από τις τσόντες και πολύ καλό σώμα και ο στρίγκος να βγάζει μάτι όσο δεν πάει.Κουβεντούλα αρκετή καλή αλλά όχι κάτι το σπουδαίο.Σε σχέση με κάτι άλλα Ρουμανάκια όντως ήταν πιο elegant.Για νότια ρουμάνα είναι πολύ καλή προτιμώ τις βόρειες Ρουμάνες που έχουν εντελώς διαφορετικά χαρακτηριστικά δλδ ανοιχτόχρωμες και ψηλές σε σχέση με τις νότιες που τσιγγανοφέρνουν και είναι κοντοπούτανα.Ευτυχώς η συγκεκριμένη το κοντοπουτανίστικο που είχε ήταν προσόν.Αρκετά τατουάζ στο σώμα της με μεγλύτερο αυτό στο πόδι με τον σκορπιό.Σώμα πολύ καλό και σφριγηλό με ωραία κωλάρα.Βυζί το ξανάφτιαξε κι είναι καλύτερο.Μουνί ωραίο και μοσχομυριστό με ένα tribal από πάνω του.
Πίπα αρκετά καλή,ευλαβικό γλύψιμο αρχιδόμπαλων,φιλιά αγκαλιές κλπ για GFE κοίταγμα στην πίπα συνέχεια και συμμετοχική στο γλύψιμο μου.Στο σεξ αρκετά συμμετοχική επίσης χωρίς δυσανασχετισμούς,καλά δεν την ζόρισα κιόλας.Όπως την είχα στα τέσσερα και έβλεπα αυτή τη θέα θόλωσα και λέω θέλω να γαμίσω αυτή την τρύπα τώρα.Μπήκε όλο μέσα σφυροκόπημα αρκετό αλλά ο παίχτης δεν άντεξε και τις τα έδωσε εκεί.
Πρέπει να την πέτυχα σε καλή μέρα γιατί τελευταία είχα δει κυριώς αρνητικές κριτικές.Επομένως είτε ήταν σε καλή μέρα είτε προσπαθεί να αντισταθμίσει τα αρνητικά.Όπως και να έχειπάντως δεν πέρασα καθόλου άσχημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
62
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού