Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Alina την ειχα βαλει στο ματι απο την προηγουμενη φορα που ειχε ερθει αλλα τοτε δεν ειχα βρει ουτε χρονο ουτε χρημα. Βλεπωντας λοιπον τις θετικες κριτικες αποφασισα να την επισκευτω αυτη την φορα. Πραγματι συμφωνω με τους προλαλησαντες οτι εχει πολυ ομορφο προσωπο ενω το σωμα ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ οπως το βλεπετε στις φωτο. Ειναι πολυ επικοινωνιακη και δεν προσπαθει καθολου να ροκανισει τον χρονο. Γενικα εχει μια φρεσκαδα, ισως επειδη ειναι νεα (23 το πολυ). Ειναι αυτο που λεμε μια πολυ καλη περιπτωση. Το δυνατο της σημειο ειναι σιγουρα τα υπεροχα natural στηθη της. Στα της πραξης τωρα, εφτασα στο γνωστο ξενοδοχειο , επικοινωνησα για να μου πουν δωματιο, πηγα πανω και μολις ανοιξε η πορτα, προς μεγαλη μου εκπληξη ειδα -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ- το κοριτσι που δειχνουν οι φωτο(πολυ σπανιο στις μερες μας). Αφου τις εδωσα τα €υρα και εκανα ενα ντουζακι επεσα στην μαχη. Πρωτο σημαδι οτι πετυχα διανα ειναι το οτι εκει που αλλες με το που πας να της φιλησεις ξυνιζουν τα μουτρα αυτη με πλακωσε στα γλωσσοφυλα και δεν με αφηνε! Μετα απο λιγο της εκανα νοημα να παει και στο κατω κεφαλι Μεγάλο χαμόγελο ενω η καταληξη σε 69 ητο αναποφευκτη... Αφου ειδα οτι ειχε ερθει το πληρωμα του χρονου την εβαλα κατω και εκανα την Ελλαδα υπερυφανη. Στο δευτερο γυρο αφου κλασσικα τα ειπαμε για λιγο και αφου με "ετοιμασε παλι" της προτεινα να ανεβει απο πανω και τοτε εκανε αυτη την Ουκρανια υπερυφανη. Ειναι αυτο που λεμε "μου αλλαξε τα φωτα".Το αποτελεσμα ηταν οτι περασα μια ευχαριστη ωρα με μια εξυπνη και ομορφη κοπελα. Στο site προσεξα οτι Alina κανει ενα duo με καποια Samanta, με το μενου να εχει λεσβιακα και αλλα τετοια πραγματα του εξ' απο 'δω και ειδη εχω μπει στον πειρασμο να τιναξω τον προυπολογισμο στον αερα..... Εμμμμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Sotis_23
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού