Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ρε παιδιά ΕΛΕΟΣ!!!
Τα αμπέλια ή αλλιώς ένα κοντοπίθαρο ρουμανογυφτοτσιγγανάκι που αν το βλέπατε στο δρόμο θα κρατάγατε γερά τα πορτοφόλια σας.΄Αν έμενε στην Αθήνα τότε θα κατοικούσε στην Αγία Βαρβάρα!
Επιδεικνύεται σε ΟΛΟΥΣ του πελάτες σχετικά με τις πορνοταινίες που γύρισε και για την ψωλή κάποιου τύπου (μεγαλοηθοποιού τσόντας) που την έτρωγε στον κώλο της για 4 συνεχόμενες ώρες. Και τα λέει με καμάρι για να καταλάβετε πόσο τούντσι είναι. Αφού μου διαπραγματεύτηκε το 50αρικο για το ακάποτο ξεκίνησε μια μίζερη αερόπιπα. Δυσκολεύτηκα να τελειώσω στο στόμα της γιατί στο 69 μου ανέφερε ότι φοράει και ταμπόν λόγω περιόδου. Εκεί ξενέρωσα ΤΕΛΕΙΩΣ. Στο δεύτερο γύρο μου λέει ότι απομένουν μόνο 15 λεπτά (με το δικό της ρολόι, διότι απέμεναν τουλάχιστον 25 λεπτά. Ξεκίνησα να την παίρνω στα 4 και όταν ήταν να το γυρίσουμε στο ιεραποστολικό μου πετάει την επισήμανση για την ώρα και εκεί η παράσταση τελείωσε. Από ότι μου είπε οι καλές κριτικές της έφεραν άφθονη πελατεία, τόση που χθές λέει ότι είχε μόνο 1 ώρα κενό για μεσημεριανό. Μάλιστα ο επόμενος συναγωνιστής στις 19:15 μπήκε 15 λεπτά μετά από εμένα. Φίλοι πιστεύω ότι με τόση πελατεία (και αδικαιολόγητα) είναι μαλακία να δίνεις χρήμα για το συμπαθητικό μπαζάκι. Μόνη της έλεγε πόσο της αρέσει το γαμήσι κι ότι είναι νυμφο, αλλά μόνο στα λόγια ήταν. Μπροστά της η Αλένα/Στέλλα, η Lauryn και το τέρας μοιάζουν εξωγήινες γκόμενες. Αυτά...ουφ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
765
Πόντοι:
3.980
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού