Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μέσα στην μαυρίλα της περιόδου αυτής (εννοώ μη καλές κοπέλλες νέες γιά μένα) αποφάσισα να κληρώσω τη καλοβαθμολογημένη Jessica.
Από τα sms της κατάλαβα ότι είχα να κάνω με ένα πανέξυπνο,ευγενέστατο και με χιούμορ κορίτσι.
Οντως με το που άνοιξε η πόρτα θυμόταν το όνομά μου ,χαμογελαστή,με ότι δείχνουν οι φωτο της.
Καλογυμνασμένο σφιχτό κορμί,ωραίο προσωπάκι,καλοσχηματισμένες φυσικές βυζάρες με ρώγα κάγκελο,και...αυτή η κωλάρα της με ...άναψε.Με τις χειλάρες της άρχισε να με φιλά βαθειά λες και ήταν η κοπέλλα μου.Πολύ αισθησιακές χειλάρες αδέλφια.Μέχρι που με ανέβασε όρθιο στο κρεββάτι και άρχισε το καλοφημισμένο bj της....κοινώς Η ΠΙΠΑ.Μετά πολύ ώρα με καταίβασε να ξαπλώσω,την άφησα να με χειρισθεί, μου έβαλε σκούφο και άρχισε on top ...η βραζιλιάνικη σαμπα.Τι κούνημα...κόντεψε να κοπεί από τη ρίζα ...ο παίδαρος.Πολύ αισθησιακό σφίξιμο του νιμού της όσο...χόρευε.Κάθιδροι και οι δύο....τελέψαμε.Λίγη κουβεντούλα με αυτή και τις υπέροχες βυζάρες της να κουνιόνται πάνω μου ενώ είχε ξαπλώσει πάνω μου.
Συνέχεια ,με τι άλλο.Την υπέροχη πίπα της .Πίπα της καλύτερης τσόντας που έχετε δεί και που σίγουρα ...ίσως να μην έχετε απολαύσει.Υγρή,βαθεια ,γλείψιμο παντου....μα παντού με τις αισθησιακές χειλάρες της.Και βέβαια η τελική κατάθεση στο στόμα της και τα χείλη της σαν να ....ξεχείλιζε κρέμα σε σοκολάτα.
Πέρασα φανταστικά μία πολύ καλή ώρα.Καιρό είχα να φύγω τόσο χαλαρός από συνάντηση.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού