Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παλαιά συνάντηση από τότε που δεν έγραφα.
Μπορέι οι φωτογραφίες να είναι ακριβέστατες αλλά δεν αποδίδουν πάντα το σωματότυπο.Δηλαδή το πόσο κοντή είναι η κοπέλλα και πόσο άχαρα αδύνατη είναι.
Θυμάμαι ντυμένη με ένα μαύρο ρηχτάρι πάνω της που όταν το έβγαλε κόντεψα να φύγω.Με βάστηξαν οι καλές προσφορές της.Ευγενέστατη, επιτηδευμένα χαμογελαστή, με οξφορδιανά αγγλικά και ύφος υπεράνω.Ειχε αρχίσει το μπλά-μπλά ροκανίζοντας το χρόνο μας.Θυμάμαι χωρίς να της μιλήσω της έκανα νεύμα με τα μάτια να προσέλθει στο ρίγκ...ψηλοεξεπλάγη.Με εσπρωξε στο κρεβάτι όπως ο Δαυίδ το Γολιάθ (σωματομετρικά εννοώ) και άρχισε να με πιπώνει.Πολύ όμως υποκρισία που δεν με έφτιαξε.
Μετά βούτηξε τη ζέλη και παστώθηκε σε ότι τρύπα της εύρισκε γιά να μη τη ξεσκίσω απότι μου είπε...ένοιωσα κάποιος (αστειεύομαι).Ε ...δεν ένοιωθα που έμπαινα.Τέτοιο γλύστιμα κώλου και νιμού δεν μουχει ξανατύχει.Αποφάσισα να φύγω προς το τέλος και γιά να με ευχαριστήσει ήθελε να με πιπώσει πάλι.
Sorry αλλά εμένα δεν με εντυπωσίασε η μινιατούρα πορνοστάρ.Οπότε επανέρχομαι στα γραφόμενα του τίτλου μου.Και επειδή δεν ιχύει τίποτα από τον τίτλο μου η κοπέλλα είναι ΜΑΠΑ το καρπουζ...άκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού