Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ψάχνοντας το πρωί ένα νέο πρόσωπο και δια της ατόπου απαγωγής, - αφού για διαφορετικούς λόγους απερρίφθησαν οι υπόλοιπες - έμεινε μόνο η Alexa.
Στο γνωστό ξενοδοχείο που χρησιμοποιεί το πρακτορείο, χτυπώ την πόρτα.
Πίσω από την πόρτα (κουρτίνα 1) - για να θυμηθώ τον Γιώργο Πολυχρονίου και τον «Τροχό της τύχης» - υπάρχει ένα Ζονκ.Λύπη
Δεν έχει τη μορφή εκείνου του συμπαθέστατου, ογκωδέστατου, χαμογελαστού νεαρού κυρίου που είχε συνήθως συντροφιά μία από τις λαχταριστές μοντέλες της δεκαετίας του 90 και έτρωγε με τα μάτια του την Κρίστα, την παρτενέρ του μοναδικού παρουσιαστή.
Είχε την μορφή μιας άσχημης κοπέλας,Money Mouth με περίεργα χαρακτηριστικά, που δεν παρέπεμπαν σε ρωσίδα.
Μέχρι να βάλω σε μια τάξη το μυαλό μου, ακούγονται κάτι ρώσικες φωνές απ’το μπάνιο και αναθάρρησα, fantom λέω μέσα μου, έχεις κι άλλη επιλογή.Κουλ
Φευ! Άνθρακες ο θησαυρός.Θυμός
Ανοίγει η πόρτα του μπάνιου, (κουρτίνα 2) και εμφανίζεται ένα δεύτερο Ζονκ.Λύπη
Ασφαλώς καλύτερο μεν, - πρέπει να ομολογήσω - Ζονκ δε.
Αυτό δεν είναι «Τροχός της τύχης», είναι «Το δωμάτιο της ασχήμιας».
Αν σε πάει γκαντεμιά, σε πάει γκαντεμιά, άντε και βάζεις στο google τη λέξη γκαντέμης και πατάς "I'm Feeling Lucky" τι τύχη να’χεις, το μόνο που θα πάρεις είναι η ετυμολογία της λέξης.
Η κοπέλα της «κουρτίνα 1» ήταν η Innes και η κοπέλα της «κουρτίνα 2» η Alexa.
Είναι φίλες από το τέως Leningrad, στην φάτσα η μια χειρότερη απ’την άλλη, αλλά τις έσωσε ότι είναι πιτσιρίκες, με καλά σωματάκια.
Δεν είχα «φτιαχτεί» για μα μείνω, είχα καλογαμήσει και την προηγούμενη, τα κορίτσια στο πρόσωπο ήταν αμακιγιάριστα αμφότερα και αυτό εμένα με «χαλάει».Λύπη
Με την ανεμελιά της νιότης και την εντύπωση που μου έδωσαν ότι έχουν για τον εαυτό τους, ότι δηλαδή είναι μουνάρες,Χμμμ; πρέπει να τους φάνηκε παράξενο που ένας 20 χρόνια μεγαλύτερός τους είχε σκοπό να φύγει άπραγος.
Τα αγγλικά τους είναι καλά, για να μην πολυλογώ, με έπεισαν και κάναμε μια συμφωνία, να πιτσιλίσω την κάθε μια χωριστά για ένα μισάωρο.
Threesome δεν γουστάρουν, όσο πηδούσα την μια η άλλη έφυγε απ’το δωμάτιο.Σπασίκλας

Η Innes πρώτα που είναι και η πιο άσχημη, οι φωτογραφίες σε ότι αφορά το πρόσωπο έχουν υποστεί επεξεργασία για να το δείχνουν υποφερτό, αλλά αυτά τα απροσδιόριστης ράτσας χαρακτηριστικά, υπάρχουν.
Anyway, δεν βλέπετε, μόνο για να την χύσω στην μάπα τη γύρισα, στο sex διάλεγα στάσεις να την έχω πλάτη.
Το σώμα είναι καλούτσικο, όπως δείχνουν και οι φωτογραφίες, με πολύ μικρά βυζάκια και με ρώγες «κουμπάκια».
Στο service το πάλεψε, για να πω την αλήθεια όταν με είδε σκεπτικό, κωλοτριβόταν να πάρει αυτή το ραντεβού, ενώ η άλλη ήταν λίγο μπλαζέ.
Μου φάνηκε αγάμητη και λέω θα γουστάρει πιο πολύ. Γι αυτό και πρότεινα τα μισάωρα.
Φιλιά ικανοποιητικά και πίπα μέτρια, δεκτική σε δάχτυλα μπρος, πισω, στησίματα καλούτσικα, πρωτοβουλίες μηδέν, άντεξε πάντως αρκετά καλά και στα όρθια και στα τέσσερα μέχρι να την χύσω στην μάπα.
Πιτσιρίκα που δεν βλέπετε, που συνεχίζει την παράδοση του πρακτορείου με μικρής ηλικίας κορίτσια που προσφέρουν ερασιτεχνικές υπηρεσίες, ή αλλιώς service ξεμπουκώματος…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 28, 2010
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.392
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού