Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παλι φορεσε την στολη του κασκαντερ O Gentleman, το μονο που "γνωριζα" για την Αλεξα ηταν καποια ελαχιστα που γραφτηκαν στο θρεντ, με χαρακτηριστικοτερο το "σπυρι στη μυτη"!!!
Η κοπελιτσα δεν εχει κανενα σπυρι, απλα ειναι οντως μυτογκα, κατι θετικο για εμενα, αφου 9 στις 10 γκομενες με περιεργη μυτη, κανουν καλο σεχ...
21 ετων μου ειπε, και 18 να μου ελεγε θα την πιστευα, τα μαλλια της πολυ πιο σκουρα καστανα και ισια, καμμια σχεση με αυτα που βλεπετε στις φωτο και στο βιντεο...
Με υποδεχτηκε με χαμογελο, φορωντας ενα στενο και κοντο κυπαρισσι φορεματακι, που τονιζε τις καμπυλες της...
Κορμι θανατηφορο, κυριολεκτικα λαμπαδα, αν την δεις ορθια απο πισω αγγιζει το τελειο, ειναι προφανες οτι ειναι πολυ γυμνασμενη, η ιδια μου ειπε για κλασσικο χορο...
Τρυπιτσες πολυ στενες, δυσκολευτηκα να της τονε χωσω, παρα το οτι εβαλε και λιγο λιπαντικο... Η δε κωλοτρυπιδα, μαλλον παρθενα, αλλα το δαχτυλακι το δεχεται...
Στο πεδιο μαχης, οπως βλεπετε, εχω βαλει βαθμο 7 στο πεδιο Διαθεση/Συμμετοχη... Αν τα χωριζαμε αυτα τα δυο, θα εβαζα 9 και 5 αντιστοιχα! Οντως της αρεσει η πουτσα, παιρνει πρωτοβουλιες, καυλωνει, αλλα δεν το εχειΛύπη
Πιπα για κλαμματα, στησιματα του στυλ "καλα ειμαι τωρα?" και "θελεις να το παρω αλλιως?", πλην πισωκολλητου, που στηθηκε καλα και καμαρωνε τον εαυτο της στον καθρεφτη!
Διαλειμμα δεν υπηρχε ουσιαστικα, πηγα πρωτος για ντουζ, αναψα τσιγαρο και μολις βγηκε αυτη απο το μπανιο, μου τον ξαναπηρε κατ'ευθειαν στο στομα... Θα με περασε για συνομηλικο της!
Γενικα εχω γαμησει και καλυτερα teen και με λιγοτερα λεφτα, δεν την απορριπτω, δεν την προτεινω, αν εχω χρονο θα περασω αλλη μια φορα για πιο ασφαλη συμπερασματα...

ΥΓ: παραλιγο να ξεχασω την συναδελφο της, μενουν στο ιδιο δωματιο, οταν εφτασα αυτη εβγαινε... Αν μου προτεινε να ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ 250€ να την γαμησω, θα την πλακωνα στα χαστουκια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού