Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H YRISS Μολδαβέζα με απίστευτο ταπεραμέντο.Πρίν τη συναντήσω είχα ενδιασμούς γιατί στις φωτογραφίες φαίνεται παχουλή.Τέλος πάντων το αποφασίζω γιατί μου αρέσουν οι νταρντάνες και με γρήγορη διαδικασία φτάνω στο hotel της.Χτυπώ και εμφανίζεται μία γυναικάρα 187 με τακούνια (εγώ 185).Πέδιλα ψηλά, ζαρτιέρες και όμορφο σουτιέν.Μικρή 20 ετών με απίστευτη στρογγυλή και καμπυλωτή κωλάρα.Συμπαθητική φάτσα, ευχάριστη με χιούμορ, γλωσσόφιλα και χαδάκια.Τι με περίμενε ούτε που κατάλαβα.Ακόμη να συνέλθω.Η γυναίκα, χωρίς να είναι το μοντέλο,είναι γεννημένη να ικανοποιεί το αντρικό φύλλο.Πίπα εκπληκτική που ήταν στο λαρύγγι της συνέχεια με κάποιες παύσεις προς τα επάνω.Μοσχομυριστό στενό μουνί και κώλος έτοιμος ανα πάσα στιγμή.Τη γαμούσα συνέχεια με εναλλαγές κώλου και μουνιού για 1 ώρα και έχυσα 2 φορές.Στησίματα προκλητικά και κοίταγμα διαπεραστικό στα μάτια.Μέχρι εδώ καλά και όμορφα.Την τελευταία μισή ώρα της ζητώ απλά μία πίπα για το καληνύχτα.Εκεί ζαλίστηκα.Σκηνές από σκληρό πορνό εκτυλίχθηκαν.Έφτυνε και προσπαθούσε να ενώσει το σάλιο με τον πούτσο και όταν το κατάφερνε, τον βύθιζε άπατο στον εισοφάγο της.Προκλητική κατάσταση και εκεί που τον έχανα εκεί εμφανιζόταν δυνατός σαν να είχα να γαμήσω 1 βδομάδα.Αν θυμάστε ήταν η τρίτη φορά σε 1,5 ώρα χωρίς να είμαι 20 χρονών αλλά 42.Τελικά το μέγεθος του πούτσου το κάνει η γυναίκα.Επειδή φλυαρώ, λέω τελικά ότι μου έκανε όλα τα γούστα, χωρίς να είναι το μοντέλο (μάλλον αυτές τιμούν τα λεφτά).Σύνολο 250 Ευρώ,1,5 ώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού