Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο κλασσικό ζουζουνοχοτέλι 7ου ορόφου.Βλέπω ακριβώς όπως τις τελευταίες φωτογραφίες την Αmanda.Έκφυλο κοντοπουτανάκι με πολύ διάθεση για sex.Φορούσε ένα τιγρέ φόρεμα που με μια κίνηση κατέβαινε όλο.Piercing στη γλώσσα και tatto χαμηλά στο πόδι.Διαθέτει όλο τα -αρα..Κωλάρα βυζάρα χειλάρα κοκ.Μακρύ ίσιο μαλλί και καλό βάψιμο στο πρόσωπο.Καλό social time και με βλέμμα όλη την ώρα γάμα με σκίσε με αυτή τη στιγμή.Είναι 19 χρονο πιπίνι το τσέκαρα και στο eurobabe και της κάνω παραλίγο να έχω πρόβλημα αν ήσουν ανήλικη :p
Bγαίνοντας από το ντουζ με περίμενε και με ξεκινά σε βαθύτατα φιλιά χαιδέματα που γκόμενα που όντως σε γουστάρει θα έκανε.Μάλλον το ότι δεν είναι full booked έδρασε καλά σε μένα και πεινούσε για πούτσο.Πίπα αρκετά καλή χωρίς πολύ χέρι και με το piercing να το κάνει ακόμη καλύτερο.Ήταν τρελά υγρή που λιπαντικά ζουμιά κλπ δεν χρειάστηκαν.Καβάλημα σε κάθε πιθανή στάση.Από πάνω από κάτω πλάγια στα 4 πάνω όρθιοι στο κρεββάτι και όλα με δικές της προτροπές.Ενδιάμεσα έριχνε και κανα τσιμπούκι όταν είχαμε ιδρώσει τρελά κι οι δύο μας.Σε κάποια φάση μου κάνει ακολούθα με κι ανεβαίνει πάνω στο γραφείο με το ένα πόδι πάνω και με το άλλο κάτω τουρλώνει την κωλάρα της και στήνεται τέλεια για πήδουλο.Ποτήρια καφετιέρα κλπ να κάνουν απίστευτο κρότο.Τραβάω μαλλιά εκστασιάζεται και αρχίζει να βαράει τον κώλο της δίνοντας μου το πρόσταγμα για χτύπους.Να φωνάζει να βρίζει κάβλα λέμε.Όταν είχα πάει είχε λίγο ψύχρα όμως αργότερα έκανε αρκετή ζέστη κι εμέις λουσμένοι στον ιδρώτα.Πάει να ανοίξει μπαλκονόπορτα και μου κάνει έλα εδώ πονηρά με το δάχτυλο.Βγαίνουμε μπαλκόνι και ξεκινήσαμε για άλλο ένα γύρο εκεί με θέα Αθήνα.Τελικά η γκόμενα ξέρει και θέλει να γαμιέται.
Με την καινούρια τιμή είναι απίστευτο VFM.Το πιθανότερο να ξαναπάω μέχρι το Σάββατο.Είναι ιδανικός συνδυασμός για GFE αλλά και για πολύ PSE.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 20, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
4
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού