Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Στέλνω χθες το απόγευμα στην Giselle για νωρίς βραδάκι που συνήθως είναι τα περισσότερα ct girls booked. Aπάντηση σε 1-2 λεπτά αν είχε ραντεβού εκείνη τη στιγμή αποκλείεται να απαντούσε τόσο γρήγορα.Της ζητώ αν είναι ελεύθερη μια συγκεκριμένη ώρα και μου λέει αμέσως ναι= free.Mου λέει όνομα ξενοδοχείου κι επειδή είναι λίγο πιο απομακρυσμένο από το κέντρο κέντρο είναι προς Καλλιθέα - Ν Σμύρνη χαμηλά της Συγγρού της ζητώ για πιο αργά κατευθείαν και χωρίς κανένα πρόβλημα μου απαντα ναι.Δεν ξέρω αλλά όλα αυτά έδειχναν πως ήταν ελεύθερη.Είχα πει και σε ένα άτομο από εδώ μέσα ότι θα την επισκεπτόμουν μετά τη νίλα της Νίλας -βλέπε κριτική μου.

Τι να σας πω ρε παιδιά εγώ δεν έδινα τόσα λεφτά για μια τέτοια κοπέλα.Απορώ γιατί όι περισσότεροι γράφουν πως είναι όμορφη στο πρόσωπο.Ειλικρινά δεν είναι.Το έχει αναφέρει κι ο tresurert εδώ Ναι έχει σώμα μοντέλου είναι τρελά ψηλή σε υπερβολικό σημείο.Είμαι 178 24 ετών και με τα τακούνια που φοραγε φαινόμουν νάνος μπροστά της.Αλλά το πρόσωπο της δεν είναι όμορφο.Την κοιτούσα καλά καλά γιατί σκυλοτραβελόφερνε.Επίσης ούλα στοματικής κοιλότητας μελανόμαυρα.Είχε στο δεξί μπράτσο της το κλασσικό πολωνικό αυτοκόλλητο αντισύλληψης.Στην αρχή πήγαινε να μου το αρνηθεί πως τάχα είναι για το κάπνισμα αλλά κατάλαβε πως δεν είμαι πρωτάρα στις Πολωνές.Τα τελευταία χρόνια σπουδάζω Γερμανία και 1 φορά το μήνα πάμε βόλτα Πολωνία.Στις φωτογραφίες έχει χρησιμποποιηθεί πολύ photoshop κι αν είναι αυτή 25 ετών εγώ είμαι ο Σάκης Κ(ρ)ουβάς.Τουλάχιστον 30 και βάλε.Δεν ενδείκνυται καθόλου για 30 -.

Είναι ο λεγόμενος κωλοχαρακτήρας στη συμπεριφορά.Αν και με θερμοπαρακάλεσε να μην αναφέρω κάτι στο bourdela γιατί προφανώς το διαβάζει και κάποιοι τις τα μεταφράζουν είχα δεχτεί να μην αναφέρω κάτι.Όμως το έντονο ξύνισμα της,το περιφρονητικό της βλέμμα η υπέρμετρη εγωπάθεια της που την έχουν κάνει κάποιοι να νομίζουν πως αυτή είναι και καμία άλλη αφού όπως είπε αν βρω κάπου καλύτερη από αυτή με καλύτερο σώμα και καλύτερο service ...και πως όταν έφυγε με έγραψε στα αρχίδια της και δεν σηκώθηκε ΚΑΝ από το κρεβάτι για να με συνοδεύσει στην πόρτα (δείγμα ευγένειας) με έκαναν να αναθεωρήσω και είπα να πω τη γνώμη μου όλοι έχουμε από μια.Αυτό το καλάμι που έχει καβαλήσει πρέπει κάποια στιγμή να κατέβει απ'αύτο.

Έφυγα με τόση τσαντίλα όχι γιατί έχασα πρώτον το χρόνο μου αλλά για τη συμπεριφορά της.Ειλικρινά δεν θα χρειαζόταν να μπω καν στη διαδικασία να γράψω ούτε δύο γραμμές για αυτήν αλλά πρέπει να της το μεταφράσει κάποιος πως τέτοια συμπεριφορά είναι απαράδεκτη.Αν νομίζετε πως είμαι προκατειλημμένος με τις 30 φεύγα δείτε πως η πρώτη κριτική μου είναι για τη Melissa που είναι 30 ρα με παιδί και πρέπει να πω πως πέρασα άψογα.Η μέρα με τη νύχτα στην πελατειακή αντιμετώπιση.

Για όποιον της το μεταφράσει κι επειδή σίγουρα θα θυμάται την δικαιολογία που της είπα γισ να φύγω όσο το δυνατόν πιο γρήγορα - της είπα πως προτιμώ να πηγαίνω με μικρότερες από μένα και να μην προσβληθεί από αυτό.Όπως προανέφερα το παράδειγμα της Μelissa's απλά δεν ήθελα να της πω κατάμουτρα πως είναι άσχημη και δεν δίνω 250 χωρίς τα extra για να πηδώ με σακούλα αν και τώρα μετά από όλα αυτά το μετανιώνω που δεν της το είπα

* Στο πεδίο βαθμολόγησης Διάθεση για sex είναι υποχρεωτικό να καταχωρήσω βαθμολογία κι ας μην πραγματοποιήθηκε το ραντεβού.

** Στο Artemis καλύτερα και πιο οικονομικά.Στην Ελλάδα είμαστε ακόμη πολύ πίσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 20, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Roken
Μέλος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού