Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έγινε σε Ξενοδοχείο στην οδό Συγγρού χαμηλά. Η συνεννόηση ήταν εύκολη με τρία μυνήματα.Η κοπέλλα είναι πολύ ψηλή, με τακούνια με περνούσε στο ύψος και εγώ είμαι 1.87 .Έχει πάρα πολύ καλό σώμα και πρόσωπο μακιγιαρισμένο συμπαθητικοέκφυλο.Στο κυρίως πιάτο είναι τα πάντα από γατούλα μέχρι άγριο θηρίο.Είναι τόσο επαγγελματίας ώστε στο δωμάτιο έχει κανει πρόβα σε σχέση με τους καθρέπτες ποια σταση είναι πιο σεξυ και πως ο πελάτης έχει καλλίτερη εικόνα.Κάνει όλες τις στάσεις ανάλογα με τις σωματομετρικές διαστάσεις του πελάτη ώστε να υπάρχει πλήρης και τέλεια εφρμογή χωρίς κανένα μη και μη. Στην κουβέντα καταλαβαίνεις ότι η κοπέλλα έχει έρθει για δουλειά ,είναι έξυπνη και διακριτική δεν τρώει χρόνο οπότε αγαπούληδες μακριά.Πήγα για 2 ώρες αλλά ήμουν τόσο χορτασμένος- Ειμαι 45 ετών- που έφυγα μετά από δύο δυνατούς γύρους σε 1 ώρα και 15 λεπτά πληρώνοντας 300 ευρώ.
Τελείως υποκειμενικά σαν οπαδος των 3Μ -Μόργκαν,Μόνι και Μεσσαλίνα-θεωρώ ότι η Ζιζέλ είναι ίσως είναι συνολικά καλλίτερη σίγουρα στην εμφάνιση και στο service.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
23
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού