Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το Booking έγινε την Δευτέρα για εχθες για 1 ώρα και με επιφύλαξη αλλά διαβάζοντας τα review των προηγούμενων άλλαξα την διάρκεια για 2 ώρες και τελικά μετάνιωσα που δεν πηρα 3ωρο ή 4ωρο!!!! Η τύπισα είναι όντως άπαιχτη. Εμφανησιακά μου άρεσε πολύ περισσότερο από photos!!! Έχει υπέροχα μάτια, ξανθιά μαλλιά, ωραίο σώμα και ένα κώλο "έργο τέχνης". Από συμπεριφορά τέλεια ευχάριστη πολύ ανοικτή και τελικά αφού της αρέσει και ευχαριστιέται αυτό που κάνει πώς να μην μείνεις και εσύ ευχαριστημένος!!! Γενικότερα αυτό, κατά την γνώμη μου μετράει περισσότερο από όλα, για να περάσεις καλά και να πιάσουν τόπο τα λεφτά σου. Στις υπηρεσίες φανταστικό BJ όπως περιέγραψε και ο BABY με τις ματάρες της να με κοιτούν κατάματα (mama mia!!!) και μόλις κατάλαβε ότι γουστάρω γλυφο..λι μου άλλαξε τον αδόξαστο !!!! (καλύτερα και από Margo!!!). Βέβαια ανταπέδωσα στο 69 μια και έχει κατά την γνώμη μου μια από τις καλύτερες κωλάρες (αχλάδι σφρυγιλό!) που έχω συνατήσει. Έτσι και ολκλήρωσα για πρώτη φορά με CIM όπου και με στέγνωσε μαζεύοντας ευλαβικά και σιγά σιγά όλα τα υγρά. Μπανάκι και κουβεντούλα πολύ ευχάριστη (έχει και άλλη επαγγελματική σχέση με Ελλάδα και έρχεται συχνά στη νότια νησιωτική Ελλάδα!!). Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με γλωσσόφυλα και ξαφνικά με γυρίζει στα 4 και χώνεται παλι στην κωλο..δα μου με την γλώσσα της !!!! Στην συνέχεια έντονο sex σε διάφορες στάσεις (όντως στο rodeo girl πολύ δυνατά) για να καταλήξουμε ξανά σε 2ο CIM όπως και το πρώτο. Highly recommended !!!! την επόμενη φορά θα πάω για 4ωρο και όσο αντέξω!!!! Η κυρία με τα όλα της όπως λέει και ο andreoug αξίζει every penny !!!! Thanks Moni Ι had the perfect meeting.

PS1. (Thanks BABY & ANDREOUG για την παράταση της ώρας και για το ότι πήγα φτιαγμένος!!!)

PS2. Επίσης δεν ζήτησε παραπάνω για τα CIM !!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού