Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όμορφο κοριτσάκι με ομορφιά της κοπέλας της διπλανής πόρτας! Ύψους κοντά στο 1,7 με καλό λεπτό κορμί χωρίς όμως να είναι ιδιαιτέρα γυμνασμένο ! Μικρό βυζάκι με καλούτσικο πόδι και όμορφο κωλαράκι χωρίς να είναι ιδιαιτέρα πεταχτό!
Εκεί που λίγο μου τα χάλασε στην εμφάνιση είναι στα δοντάκια της, που θέλουν κάποιους επισκέψεις σε οδοντίατρο, αν και χρησιμοποιεί Listerine κατά κόρον! Πολύ καθαρή με όμορφες τρυπούλες έκανε και ντουζάκι ανάμεσα στις μπάλες! Φιλάκια στην αρχή στα χείλη αλλά μετά όταν πηρέ μπρος έδωσε και γλωσσίτσα! Συνέχεια ,με φιλάκια στο στήθος και αρκετά προκαταρκτικά! Πίπα με αρκετό χέρι (που προσωπικά δεν μου αρέσει) αναγκάστηκα να το τράβηξα αρκετές φορές αλλά από εκεί και πέρα καλή με κάποιους προσπάθειες για deep throat!
Πήγε και πιο χαμηλά και περιποιήθηκε και τα @@!
Στο sex προσπάθησε αλλά δεν είναι και το service της ιδιαιτέρα δυνατό αλλά αξιοπρεπές! Δεν θα σε απογειώσει αλλά και δεν θα σε απογοητεύει εντελώς!
Αρκετά δεκτική με άφησε να βάλω δακτυλάκια παντού όταν την περιποιήθηκα και εγώ την είδα που ανταποκρίθηκε και αυτή! Το a-level δεν το κατέχει και το κάνει
Καθαρά για τα εξτρα χρήματα με Passive συμμετοχή αλλά τουλάχιστον δεν τραβιόταν με απλωτές σαν μερικές άλλες!
Φαγαμε και κάνα δεκαλεπτο απο την επομενη ωρα αλλά δεν γκρινιαξε ουτε μου ζητησε παραπάνω λεφτα!
Τα αγγλικά της είναι μέτρια!
Είναι ευχάριστη χαμογελαστή αλλά και χαμογελά και με μια δόση αμηχανίας καθώς δ μερικές φόρες δεν καταλαβαίνει και σταματά! θέλει να ευχαριστήσει αλλά δεν είναι για πολύ δυνατά πράγματα!
Μου συστήθηκε σαν Kara από Τσεχία, και όχι ως Jemi από Ρώσια!Οπως την εχουν δασκαλεψει φυσικα!
Βεβαία αυτή η απάντηση μου προκάλεσε ένα ελαφρύ μειδίαμα και σε αντίστοιχη Ερώτηση της, απάντησα ότι και εγώ είμαι από Αγγλία γιατί της έκανε εντύπωση του πλούσιο και φουντωτό ξανθό μαλλί μου!
Το γραφείο μου ζήτησε 250 την ώρα αλλά τους πρότεινα 200+70 και μου την αφήσαν τόσο!

To γκαρντασι μου τα λέει σωστα για πρακτορειο για το συνυπογραφώ και εγω σε αυτα που λέει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
270
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
14
Πόντοι:
1.366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού