Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με την κορασίδα προ λίγον ημερών. Το πρακτορείο καθυστέρησε το ραντεβου λίγο, αλά εντάξει, αναμενόμενα και αυτά. Ανοίγει την πόρτα μια πανυψηλη γυναίκα, εντυπωσιακή πρώτη εντύπωση, δεν θα έλεγα όμορφη, αλλά περισσότερο προστυχόφατσα. Χείλη ελαφρώς φτιαγμένα, κάτι που εμένα συνήθως δεν μάρέσει, αλλά σε αυτήν δεν ήταν εντελώς αποτυχεία. Ωραίο χαμόγελο και όμορφα μάτια. Πάμε στο ψητό. Ξεκινήσαμε φιλιά με γλώσσα τα οποία ηταν ομολογουμένος ωραία (αρχικά). Γδυνώμαστε, και δίνω νόημα για πίπα, και πάει να πάρει το προφυλακτικό. Της λέω χωρίς, και μου ζητάει με πολλά "σε παρακαλώ" να μου κάνει με προφυλακτικο. Τώρα,το πρακτορείο μου επιβεβαίωσε OWO, αλλά όταν στο ζητάει τόσο έντονα η κοπέλα να μην, ΠΩΣ να επιμένεις? Τεσπα, συνεχίζουμε. Αδιάφορη πίπα, με μόνο καλό το να βλέπεις τα ατέλειωτα πόδια της. Πατούσες και χέρια για τους λάτρεις του είδους, όχι άσχημα, αλλα και τιποτα το φοβερό. Μου λεεί "Do you want to fuck me?", και λέω όπα, εδώ είμαστε, να ξεκινήσει το παιχνίδι.........
ΞΕΝΕΡΑ!κοιτούσε δεξιά, αριστερά, τον τοίχο, μηδενική σχεδόν συμμετοχή. ¨οταν ανέβασα ΛΙΓΟ τις στροφές, ήταν σχεδόν ετοιμή να κλάψει,κανονικότατα!! και έκανε σαν να πονάει! Σταματάω και την ρωτάω τι έχει? Μου λέει πονάιει από το πολύ sex που κάνει στο tour. Ρε παιδιά, εγώ έχω σκάσει 250 ευρώ, και αυτό πρέπει να το σεβαστεί, αν δεν μπορούσε, επρεπε να μην κλεισει το ραντεβού εξ αρχής! Μεγάλη ξενέρα η όλη υπόθεση. Με μεγάλη δυσκολία τελείωσα (δεν είχα όρεξη να διαπραγματευτώ επιστροφή χρημάτων, κακώς βέβαια), σηκώθηκα και έφυγα. Αν θα την ξαναέβλεπα? Εσείς τι λέτε?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού