Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σχεδόν όλα τα παλιά μέλη του site ξέρουν την Καρολίνα. Ακριβή ναι! Αλλά...Υπάρχει αυτό το αλλά που κάνει το ακριβό φτηνό.

Ήταν η τρίτη συνάντησή μου μαζί της. Οι δύο προηγούμενες ήταν incall στη Θεσσαλονίκη. Ξεκινώ από τη συννενόηση με την Mila. Η γυναίκα είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ (με όλα τα γράμματα κεφαλαία). Συννενόηση άψογη και με το πρώτο. Αυτή τη φορά ζήτησα outcall. Ούτε καν διανοήθηκε να αλλάξει την τιμή, όπως άλλα πρακτορεία που έχουν δύο διαφορετικές τιμές. Η Καρολίνα έφτασε καλοντυμένη (όπως πάντα), με πιο μακρυά τα μαλλιά της, που της πηγαίνουν περισσότερο. Για τις υπηρεσίες τι να πω. Η απάντηση "τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονται" δεν ανταποκρίνονται σε αυτό που μπορεί η Καρολίνα να δώσει. Όποιοι έχουν δοκιμάσει ξέρουν. Όποιοι δεν έχουν δοκιμάσει ας κάνουν οικονομίες να μαζέψουν τα απαραίτητα ευρώ και ας δοκιμάσουν. Δεν θ' ακούσουν από το στόμα της τη λέξη "όχι". Για να μη μακρυγορώ. Απόλαυσα μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο μαζί της. Μου έκανε φοβερή εντύπωση το γεγονός ότι θυμόταν πράγματα και μάλιστα με λεπτομέρειες που της είχα πει στις προηγούμενες συναντήσεις μας, κάποια από τα οποία εγώ είχα ξεχάσει! Έπειδή μάλιστα ήμουν ο τελευταίος για εκείνη την ημέρα, έμεινε μαζί μου στο δωμάτιο για παραπάνω ώρα, αφού δεν την πίεζε ο χρόνος. Για να συνοψίσω θα σας θυμίσω μια ατάκα από το "Βασικό Ένστικτο". Ήταν για μένα "the fuck of the century". Θα περιμένω την επόμενη ευκαιρία για να ξαναπάρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
10
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού