Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βγήκαν τα όπλα λοιπόν, προφανώς από νυν και πρώην Χμμμ; για τα προσόντα της Anna.
Εάν υπάρχει κάτι θλιβερό, είναι ότι στις μονομαχίες των γουέστερν ο καλός φορούσε το άσπρο καπέλο και
ο κακός το μαύρο. Μια μονομαχία ανάμεσα σε δύο καουμπόηδες που φοράνε μαύρα καπέλα αφορά μόνο τους ίδιους.
Επειδή όμως θυμίζουν την ρήση «Δυο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα», επειδή υποτιμάν την νοημοσύνη μας και επειδή γράφτηκαν χοντράδες ας πω την γνώμη μου, παρότι ο admin απέσυρε ήδη την κριτική του rodosgr.
Σε ότι αφορά την θέση του rodos για την ύποπτη επανεμφάνιση του Korkodilos συντάσσομαι, 18-5-2010 που γράφει στην κριτική του η Anna δεν ήταν στη Αθήνα και το ποσό πληρωμής δεν ταιριάζει στα extra που πήρε, anal και cim δηλαδή, στις ίδιες ακριβώς υπηρεσίες εγώ είχα πληρώσει 400€.
Αντιτίθεμαι όμως στην παρομοίωση με τα θύματα του Μακαρθισμού. Οι μαύρες λίστες είναι πάντοτε απεχθείς, αλλά το να συγκρίνεις ανθρώπους που καταστράφηκαν για τις πολιτικές πεποιθήσεις τους με κορίτσια που κρίνονται επειδή πηδιούνται για λεφτά είναι ύβρις στα θύματα του γερουσιαστή.
Αντιτίθεμαι επίσης και στον δικό του ύποπτο ρόλο, αλλά την «τιμωρία» την εισέπραξε πρώτος, άνοιγε τον λάκκο στον Korkodilo και έπεσε ο ίδιος μέσα.

Σε ότι αφορά την Anna, είναι παλιά στα city tours αλλά οι φωτογραφίες της δεν μου έκαναν κλικ και δεν την είχα δει.
Τον Φεβρουάριο που μας πέρασε, τελικά την συνάντησα, στη Θεσσαλονίκη, όπου δεν είχα και πολλές επιλογές, μια μέρα μετά του Αγίου Βαλεντίνου πρέπει να’ταν, γιατί θυμάμαι τα σχετικά δωράκια που είχε στο δωμάτιό της.
Εμφανισιακά για τα γούστα μου δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.
Ντυμένη στην υποδοχή και με τα ψηλοτάκουνα ήταν αρκετά εντυπωσιακή, αλλά όταν γδύθηκε χάλασε το «γλυκό».
Δεν θα πω πολλά γιατί ο σωματότυπος δεν είναι του γούστου μου, είχε παραπανίσια κιλά και για μένα είχε περάσει το όριο «ζουμερή» και βρισκόταν στο γεματούλα.Λύπη
Όλα αυτά ήταν φανερά σε κοιλιά, κώλο, πόδια και το μόνο που μου άρεσε ήταν το μεγαλούτσικο φυσικό στήθος και η απαλή λεύκη επιδερμίδα.
Στην φάτσα είναι μέτρια, γλυκιά και συμπαθητική με ωραία μπλε μάτια αλλά μέχρι εκεί, τίποτα το ιδιαίτερο.
Τα αγγλικά της όντως είναι καλά, φιλά ικανοποιητικά, η πίπα της καλούτσικη,
καλή συμμετοχή και διάθεση στο γαμήσι σε όλες τις στάσεις και βέβαια σχετικά στενή κωλοτρυπίδα που άντεξε αρκετό σπρώξιμο.
Το πακέτο του service θα το έλεγα αξιοπρεπές για την Θεσσαλονίκη, απ’ τις τρείς εκείνου του 3ημερου που πήρα εκεί, ήταν η καλύτερη.
Γενικά πάντως είναι μια πανάκριβη μετριότητα, 400€ με είχε στοιχίσει το «story» για μια ώρα, οπότε ακόμα και γι αυτοί που γουστάρουν τέτοιο σωματότυπο, μετρώντας κέρδη, απώλειες, συν και πλην, δύσκολα την ξαναβλέπουν…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.392
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού