Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη την Δευτέρα το βράδυ στην Mela,στο γνωστό ξενοδοχειο της μεγάλης πλατείας στην Θεσσαλονίκη.Συνεννόηση με τον Ζουζούνα τάχιστη,με ένα μήνυμα είχα το hotel και τον αριθμό του δωματίου της κοπέλας.

Με υποδέχθηκε δυστυχώς με μπουρνούζι αφού τα ραντεβού της ήταν κολλητά το ένα πίσω από το άλλο + ότι και εγώ έσκασα μύτη πέντε λεπτά νωρίτερα.Η κοπέλα είναι αυτό που βλέπετε στις φώτο με μόνη διαφορά ότι δεν είναι τόσο πρόστυχοφατσα,είναι ένα-δύο κλικ πιο γλυκειά.Δεν πρέπει να ξεπερνά τα 165εκατοστά και είναι αρκετά αδύνατη,λίγο ακόμα και μπορεί να της πεις και skinny.Στήθος ψιλοτούμπανο σιλικονάτο(δυστυχώς έχει μια τρύπα ανάμεσα στα στήθεια της),ωραίο σώμα χωρίς κανένα ψεγάδι και αρκετά γυμνασμένο.Εχει και το κλασσικό τατου πάνω από το κωλαράκι της.Πολύ καλό social time(μιλάει πολύ καλά Αγγλικά),γρήγορο ντουζάκι και αμέσως μου άρχισε την κατά μέτωπο επίθεση.Μπορεί τα φιλιά της να είναι τελείως ρηχά(δεν δίνει γλώσσα) αλλά σε αποζημιώνει στην πίπα όπου έχει κληρονομήσει όλα τα καλά της τέχνης της ρουμανικής σχολής.Ενναλαγές μεταξύ αργού και γρήγορου τέμπου,φτυσίματα,με ή χωρίς χέρια,πρόστυχο κοίταγμα,γενικά το κατέχει το άθλημα.Την περιποιήθηκα και εγώ με την σειρά μου(ευωδιάζε το μουνάκι της) με μόνο αρνητικό ότι δεν γουστάρει αγριάδες(δάχτυλα κτλ)
Στην καθεαυτή πράξη λόγω ύψους και σωματότυπου την κοντρολάρεις εύκολα και μπορείς να κάνεις πολλές στάσεις αφού έχει και αξιοθαύμαστη ευλυγισία.Εντύπωση μου έκανε ότι ήταν πολύ στενή που σπάνια συναντάς σε κοπέλες αυτής της δουλειάς.Και παρόλο της στενότητας δεν έβαλε κρέμες και άλλες τέτοιες παπαριές.Αντέχει αρκέτα στην πράξη και δεν προσπαθεί με διάφορες κινήσεις να αποφύγει την έντονη διείσδυση.Ωραίο το πισοκολλητό με θέα τον καλοσχηματισμένο κωλαράκι της(δεν ρώτησα αν τον δίνει) αλλά προσωπικά κατέθεσα μέσα της σε ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου.(ήθελα να της τα δώσω στο στόμα αλλά δεν ήθελε)
Είχαν μείνει μόνο 15 λεπτά πριν το σφύριγμα της λήξης και έκανα κίνηση να ξεκινήσουμε ένα γρήγορο γύρο αλλά ευγενικά μου είπε ότι ήταν πολύ κουρασμένη λόγω των πολλών ραντεβού.Πέρα από αυτό είχε ξεμείνει και από προφυλακτικά αφού δεν βρήκε χρόνο να εφοδιαστεί,ούτε καν πρόλαβε να φαι κάτι όλη την μέρα και ευτυχώς για αυτήν που της πήγα ένα κουτί σοκολατάκια και τα τσάκισεΜεγάλο χαμόγελο

Συμπερασματικά καλή εμπειρία θα έλεγα,δεν κλαις τα λεφτά σου σίγουρα αλλά δεν μπορείς και να την κατατάξεις και στις τοπ επιλογές.Γενικά στην ''φτώχεια'' της πόλης από αξιόπιστα city tours είναι μια τίμια πρόταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού