Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση στα γνωστά κατατόπια του Σουζάνα με αυτό το μπουμπουκάκι που ήρθε για πρώτη φορά στην Αθήνα.Πραγματικά πιπίνι με τα όλα του,ομορφούλα και πολύ γλυκιά,συνέχεια χαμογελαστή και ευδιάθετη.Με το που με είδε με άρπαξε και με άρχισε στα γλωσσόφιλα πριν καλά καλά της πω καλησπέρα.Η επικοινωνία μαζί μου εύκολη καθώς γνωρίζω την γλώσσα της,αλλά μιλάει και καλά αγλλικά απο ότι μου είπε.Σώμα τρυφερό και νεανικό,με καμπύλες μέχρι εκεί που πρέπει και τέλειες τρυπούλες που τις επεξεργάστικα χωρίς να μου φέρει καμία αντίρρηση.Είδικά η πίσω της τρυπούλα είναι άλλο πράμα!Προσφέρει και αναλ αλλά εγώ δεν πήρα(την άλλη φορά σίγουρα),πίπα γαμάτη και γενικά στο σεξ πολύ καλή συμμετοχή και ακούραστη.Από ότι κατάλαβα έχει πολύ κέφι για δουλεία και της αρέσει αυτό που κάνει και από ότι μου είπε και η Ελλάδα.Η συμβουλή μου προς τους Θεσσαλονικείς που τους επισκέπτεται σύντομα είναι ότι αξίζει τα 200 και με το παραπάνω.Για μία ακόμα φορά πήγα στην τύχη και βγήκα κερδισμένος...μέχρι στιγμής καμία Ρουμάνα δεν με έχει απογοητεύσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού