Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είπα για πρώτη φορά να συναντήσω πορνοστάρ. Αντίκρυσα μια πού όμορφη, νεαρή και πολύ μικρωκαμωμένη κοπέλα. Δεν μου έβγαζε με τίποτα πορνοστάρ αλλά GFE. Το πρόσωπο λοιπόν για μένα 9άρι. Το βυζί φτιαγμένο πολύ δυνατό, μου άρεσε. Σώμα καλό αλλά όχι τέλειο ιδίως τα μπουτάκια (μην παρεξηγηθώ, η κοπέλα είναι τούμπανο αλλά εδώ κρίνω μια διαφημιζόμενη ως πορνοστάρ). Είναι πολύ επαγγελματίας με τα λεφτά, παραείναι επαγγελματίας με το χρόνο (με ψιλοχάλασε) και μου έδωσε την αίσθηση ότι γενικά θέλει να τη σκαπουλάρει με το λιγότερο δυνατό κόπο. Η πίπα ήταν πολύ καλή για τα γούστα μου. Τελειωσα στο στόμα της και τότε έγινα μάρτυρας στο παγκόσμιο ρεκόρ ταχύτητας από το κρεβάτι στο μπάνιο. Δεν πρόλαβα καλά καλά να αποχύσω και η γκόμενα είχε εκτοξευτεί στο μπάνιο για να τα φτύσει.....Ο β γύρος περιελμάμβανε γλύψιμο (που το περίμενα πως και πως για κάποιο παράξενο λόγο που θέλει μάλλον ψυχολόγο) όπου γενικά είχε μέτρια ανταπόκριση. Μετά από 2-3 υπενθυμίσεις περί του χρόνου που πιέζει καθότι έχει κι άλλον μ..εεε πελάτη ήθελα να πω, μετά, έβαλα σκουφο κια έριξα μερικές γρήγορες να τελειώνω....Να σημειωθεί ότι δεν έκανε ντους μετά από μένα, ντύθηκε κατευθείαν. Με δυο λόγια: Όμορφη αλλά απλώς όμορφη, παραείναι επαγγελματίας για τα γούστα μου. Ίσως να αλλάζει με τη δεύτερη συνάντηση αλλά με μένα δεν θα υπάρξει δεύτερη. Κατά τη γνώμη μου πολλά τα 300 (250 η ώρα +50 το cim), εκανα μ.. με το cim, εντελώς περιτό, αν το είχα αποφύγει θα αισθανόμουν λιγότερο μ.... Σε καμμία περίπτωση η κοπέλα δεν είναι φόλα, είναι πολύ όμορφη αλλά περίμενα πολύ περισσότερα σε service. Έχω περάσει πολύ καλύτερα με αρκετά 200άρια.



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
6
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού