Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Mela ήξερα από φωτογραφίες , ήξερα γιά τις επιδόσεις της και μόλις την είδα να έρχεται την έκλεισα αμέσως.ΓλώσσαΓλώσσα
Στο ζουζουνοξενοδοχείο με υπεδέχθη ανοίγοντας την πόρτα μιά πανέμορφη μελαγχροινή κοπέλα,με εκφραστικά καστανά μάτια και σαρκώδη αισθησιακά χείλη.Ντυμένη με υπέροχα εσώρουχα που τόνιζαν το υπέροχο κορμί της.Φοβερό στήθος που τονιζόταν από την υποκείμενη σιλικόνη χωρίς να είναι αισθητή η παρουσία της.Στήθη που ήθελα συνεχώς να χαιδεύω και να πιέζω τις υπέροχες ρώγες της.Εξ αρχής άρχίσαμε να φιλιόμαστε λες και γνωριζόμαστε καιρό.Υπήρξε χημεία εξ αρχής που βοήθησε στο γρήγορο καλό ματσ.Φοβερή πίπα με γλείψιμο της πέριξ περιοχής (ρουμανική σχολή γαρ).Την απομάκρυνα γιά να μήν τελειώσω.Σκούφωμα και θεέ μου κάθησε πάνω μου,δηλαδή καρφώθηκε με τέτοιο τρόπο πραγματικής star.Φοβερό σεξ με την Mela πάνω μου.Μετά αρκετή ώρα με γυρίζει εμένα πάνω της λέγοντάς μου δική σου σειρά να με τελειώσεις.Αλλά δυστυχώς είχα τελειώσει,που να αντέξω τέτοιο πάθος...Μετά γρήγορο μπανάκι ξαπλώσαμε δίπλα ,δίπλα και αρχίσαμε το χαμούρεμα με γρήγορη έναρξη του β΄ημιχρόνου.Ξανά...ξανά με πολλές στάσεις χαζεύοντας ενώ χτύπαγα μπαλιές τη θεική κορμάρα και το λάγνο πρόσωπο της.Τι υπέροχα πόδια...Με τη λήξη μου ρούφηξε πάλι το μεδούλι γιά αναμνηστικό...Υπέροχο ωράκι συμπαίκτες.Τελικά το καλό ψάξιμο των sites με λίγο καλό ένστικτο και τη κω..φαρδία της στιγμής έχεις τη καλύτερη συνταγή να περνάς καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 27, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού