Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Και οχι Lacta. Γλώσσα Σοκολατα (μαυρη) μπορει να μην εχω φαει ποτε μου, αλλα ειδικα τωρα που το εχω αφησει το αθλημα, θελω κατι το διαφορετικο όποτε (πολυ αραια, μπορει και ποτε) μου ξαναρθει η ορεξη. Επελεξα λοιπον την Jessica, η οποια κοντολογις ειναι παρα πολυ καλη σε ολα της και αξιζει λιγο περισσοτερα απο οσα ζηταει, κατα τη γνωμη μου. Η συναντηση σε γνωριμο χοτελι και με το που την πρωτοβλεπω μενω αναυδος: Ειναι ακομα καλυτερη απο τις φωτο. Ευγενικη, εκτιμα το χιουμορ, συζητησιμη και η ωρα που περασαμε μαζι κυλησε μες τα γελια (ΟΚ και στην πιπα). Αν και ειμαι παντα σε τακτικη 2 pit stop, με την Jessica εκανα μονο 1 αλλα ηταν το καλυτερο μου με...τετοιο μουνοθεσιο. Βλεπετε η κοπελα εχει αρκετα επιδεξιο μπροστινο αξονα και μπορει να τον σφιγγει κατα τη διαρκεια του "μπαινε-βγαινε". Με ξετιναξε λοιπον, ετσι απλα. Ενω ομως το brazilian kiss ηταν υπεροχο, το κανονικο φιλι δεν ειναι. Οι χειλαρες εχουν απο μεσα τους μια γλωσσαρα η οποια ορθωνεται σαν το σινικο τειχος και γενικα νιωθεις οτι δεν θα σε φιλησει, αλλα θα σε κατασπαραξει. Επισης δεν μου αρεσε καθολου το αρωμα που φορουσε (υποκειμενικοτατο αυτο εννοειται) και αν το ενωσουμε με κατι κατωτατου Houseακια που ειχαμε ως υποκρουση απο το Laptop της (το εκανε για να με ευχαριστησει, ειναι latin/jazz τυπος) και κατι κινητα να βαρανε, πηγα χαλαρα για τερματισμο, παρολες τις προσπαθειες της (στοματικο).
Bottom line: Αν σας αρεσουν οι Jada Fire, Vanessa Blue και Lacey Duvalle, δοκιμαστε. Δεν κανει και αυτο το σπαστικο βραζιλιανικο Ai στο σπρωξιμο. Εγω καλα περασα, αλλα για μενα ηταν ενα απλο απωθημενο οποτε το once you go black, you never look back δεν ισχυει. Οι βαθμοι μου ομως ειναι αυτοι που της αξιζουν πιστευω. Τα σεβη μου. Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
228
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού