Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και τα είπε όλα ο προηγούμενος που μάλλον πρέπει να ήταν και ο προηγούμενος στην πραγματικότητα αφού εγώ έφθασα στις 12.15 να προσθέσω πως το κορμί αν ήταν ελάχιστα σφιχτότερο θα ήταν 10άρι χαλαρό γκόμενα αφού η προηγούμενη εμπειρία της στον χορό της έχει χαρίσει απίστευτες καμπύλες.

Για την σιλικόνη στο βυζί θα έλεγα πως η γενικότερη χαλαρότητα της επιδερμίδας το βοηθά να φαίνεται φυσικότερο.

Η πίπα περιγράφηκε γλαφυρά όπως και το κωλογλυφίδι ,αν πάλι θελήσετε να διαπιστώσετε τί χασατε όλα τα προηγούμενα χρόνια προσφέρει και δακτυλοσκόπιση.

Ηλικία sorry αλλά θα το πω γιατί εδώ το έχω, αν είναι κάτω από 35 - που δεν με νοιάζει κιόλας αφού είναι MILFARA - ακούτε Vaso και Zero - εγώ θα βγώ στην βίζιτα στην Μάρνης(ξέρετε που).

Ολα τα λεφτα όμως ήταν η ατμόσφαιρα ρε πούστη μου με την μουσική SPA που έχει φέρει μαζί της και έτσι η πίπα της είναι ΖΕΝ.

Από γαμήσι, γιατί εγώ δεν καταλαβαίνω από πίπες, μπορώ να πω πως τα χοντρά την φτιάχνουν οι αναλλαγές στάσεων είναι στο μενού με όλο το camasutra ρεπερτόριο ,και με ιδιαίτερη έμφαση στο πλάι όπου και ανεβαίνουν οι τόνοι.

Τιπ της βραδιάς το ΓΙΝ πισωκολλητό με κλειστά τα πόδια της και κάθισμα προς τα πίσω ενώ το κλείσιμο έγινε με ΓΙΑΝΚ CIF ,αφού συγνώμη για τον προηγούμενο,όταν της τα έδωσα στη μάπα χωρίς να το περιμένει έκανε λες και την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα αλλά χωρίς να πτοηθεί συνέχισε να γλύφει περιφερειακά όμως!

Αν σας κλείσει και τα φώτα στο δωμάτιο την ώρα του sex τότε θα τα δείτε όλα αφού αυτό την απελευθερώνει.

Αν πάτε μην ξεχάσετε να την συλληπηθείτε γιατί έχει χάσει και τον σύζυγο η καημένη (αλήθεια μ...κες δεν κάνω πλάκα)και το αγαπημένο της φαγητό είναι οι αγκινάρες αλά πολίτα.

Αυτά και προτείνεται ανεπιφύλακτα αφού είναι τύπου Βικτώριας με κορμί πραγματικού MILF βγαλμένου από τσόντα.



respect

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
KIWI
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, antisthenis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού