Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κουφαλα lalak !!!!
Και ξεκινω ετσι γιατι αυτη η κουφαλα παντα με ‘’πιανει’’ και ξερει τα γουστα μου !!Που να παω που να παω ,τραβα εκει μου λεει Στρατηγε ο φιλος μου, τον ακουσα και γω τι να κανω Μεγάλο χαμόγελο
Διωρακι με την εν λογω δεσποινιδα με την οποια εχασα τη μπαλα.
Λιγο το οτι ειχα καιρο να παω σε ct,λιγο το οτι ειχα καυλες , λιγο το οτι η κοπελα δεν παιζεται . Μαλλον το τελευταιο...
Δυο ωρες χορταστικες.Η τυπισσα ειναι ενα σκαλι παραπανω απο οσες εχω συναντησει μεχρι τωρα μακραν.
Η συναντηση μαζι της ειναι περα για περα απολαυστικη. Απο την ωρα που θα μπεις στο δωματιο μεχρι την ωρα που θα την χαιρετισεις φευγοντας.Ατμοσφαιρα ωραια στο δωματιο , μουσικη σουπερ το μωρο με περιμενε ντυμενη στην τριχα .Πανεξυπνη , τρελιαρα με την καλη εννοια, ερωτικη , και με ενα μοναδικο τροπο να σε καβλωνει με το βλεμμα και τις κινησεις της. Εχει την ικανοτητα να μην σε αφηνει να ‘’χαλαρωσεις’’ λεπτο οσο εισαι μαζι της.
Στο σεξ ειναι πυραυλος. Τα καναμε ολα, σε ολες τις στασεις και με ολους τους τροπους,Pse καθαροαιμο απο την Βαρσοβια !!
Το ευχαριστιεται και το δειχνει καθε λεπτο.Τα υπολοιπα εχουν ξαναγραφτει και τελικα μονο τυχαια δεν ειναι...
Μπραβο στο κοριτσι
Αυτα τα ολιγα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
600
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
stratigosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
20
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lalak, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού