Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάδελφοι-Συναγωνιστές εδώ κάτι δεν πάει καλά.... Διαβάζοντας τις κριτικές των Συναδέλφων αποφάσισα να συναντήσω την Vanessa. Ως προς την περιγραφή της εμφάνισής της, καλύπτομαι πλήρως από τους προκρίναντες και γιαυτό δεν θα αναφερθώ σε αυτήν την παράμετρο.Όμως... τι γίνεται με το κυρίως πιάτο; Μήπως μας έχουν πιάσει ότι είμαστε μα...κες; Από την αρχή της συνάντησης μέχρι και που έφυγα ένα πράγμα με παντείους –αλλα πολύ έξυπνους και απέραντα ευγενικούς τρόπους- προσπαθούσε να αποφύγει : το να κάνει έρωτα! Φίλαγε μια –δυό φορές και μετά με κινήσεις κουκουβάγιας στον λαιμό απέφευγε να συνεχίσει. Όταν περνάγαμε στην κύρια φάση πάλι με χειρισμούς μέσης ,έπαιρνε εντελώς παθητική στάση σε σημείο που να είμαι έτοιμος να τελειώσω την παράσταση και να φύγω, πράγμα που δυστυχώς δεν το έκανα-ας όψεται το Λίμπιντο. Έτσι με αυτή την συμπεριφορά ,φάγαμε 2 ώρες παρ όλες τις καλές μου προσπάθειες και μισή ώρα πριν τελειώσει ο χρόνος μου ανακοίνωσε ότι «the time is over». Η κυρία μάλλον έρχεται να αρπάξει ότι αρπάξει εντός 5 ημερών και να φύγει άφου βρίσκει μα..κες. Θέλω να παρακαλέσω τους σεβαστούς συναδέλφους να είναι πιο προσεκτικοί στις κριτικές τους. ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΗ!! ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΠΛΟΧΕΡΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΜΑΣ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού