Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Η συνάντηση έλαβε χώρα στην κεντρική πλατεία της Θεσνίκης. Μόλις μου άνοιξε με κοίταζε επίμονα από πάνω μέχρι κάτω...μάλλον ήθελε να βεβαιωθεί ότι δεν είμαι μπάτσος(???). Επέμενε να αφήσω τα ρούχα μου στον καναπέ κι όχι στο μπάνιο που τα κρεμάω συνήθως! (δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό) Γρήγορο ντουζάκι και ορμάω στη γκόμενα! Αψογο, σφιχτό και νεανικό σωματάκι (γύρω στο 1.70). Σπαστικές, αψυχολόγητες κινήσεις από την κοπέλα. Στην πίπα δεν είχει συνέχεια, μιας και μετά από κάθε 3 εισαγωγές-εξαγωγές σταματούσε και φτου κι από την αρχή! Πολύ χάλια.. Της ζητάω το αγαπημένο 69. Εκεί αηδίασα!!! Μάλλον είχε κατουρήσει λίγο πριν τη συνάντησή μας και είχε ξεχάσει ένα κομμάτι κωλόχαρτο στο μουνί της, το οποίο μύριζε κατουρλίλα! Μετά από το ξενέρωμα την έστησα στα 4, αφού θυμήθηκα τον συναγωνιστή που έγραψε την προηγούμενη κριτική, για να περάσω κι εγώ καλά. Στα 4 ήταν ΟΚ και έγινε η πρώτη κατάθεση. Γενικά η γκόμενα αντέχει στο σφυροκόπημα, αλλά όταν μέσα στην ίδια εβδομάδα έχεις συνευρεθεί με τουρίστριες όπως η Lauryn και η Stella/Alena, πιστεύω ότι όλες οι άλλες μοιάζουν απλές οδοντόκρεμες....
Δε συστήνεται η Σαμάνθα!!! Κρατείστε τα λεφτά σας.. Ξοδέψτε τα σε γούστα (μπουζούκια), μην τα πετάτε για ένα Λιθουανικό βλαχάκι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέγας
Εγγραφή:
9 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
765
Πόντοι:
3.980
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού