Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Tη Melissa είχα εστιάσει πολύ καιρό πρίν να συναντήσω με τον ερχομό της στην Αθήνα .Μετά ολοήμερη εργασία ένοιωθα την ανάγκη γιά κάτι πολύ καλό να χαλαρώσω.Το πρακτορείο με διευκόλυνε γρήγορα και συναντηθήκαμε σε ξενοδοχείο του Συντάγματος.
Με το που άνοιξε η πόρτα ξεχύλησε ένα συναίσθημα από τη χαμογελαστή Melissa ότι προβλέπεται ένα υπέροχο ωράκι μαζί της.Ξανθιά, γαλανομάτα,με υπέροχο χαμόγελο,φοβερό σώμα ντυμένη με δυκτυωτό νεγλιζέ που σου έδειχνε απο κάτω τι θα απολαύσεις.Χωρίς χρονοτριβές με έστειλε γιά μπανάκι και με περίμενε στο κρεβάτι γιά έναρξη ντυμένη όπως ήταν.Απόλαυσα τα γλωσσόφιλά της ,τα χάδια της, το μυρωδάτο δέρμα της και το ξέντύσιμό της.Αισθησιακά έξω νεγκλιζέ,το σουτιέν,το στργκάκι και μείναμε με τις κάλτσες που αναδείκνυαν υπέροχα πόδια.Αρχισε να με γλείφει παντού,υγρή βαθειά πίπα και γλείψιμο και των @@.Δεν άντεξα μετά από πολύ ώρα γιά να μη τελειώσω και την έβαλα καβάλα πάνω μου.Φοβερό στρυφογύρισμα πάνω μου σαν μέλισσα όπως μου είπε που είναι.Μετά αρκετή ωρα ιδρώτα καταθέσαμε και οι δύο.Φοβερή κουβεντούλα με την αρχοντική αυτή παρουσία, γυναίκα που μπορεί να ξεμυαλιστείς.Δεύτερος γύρος μετά γρήγορο μπανάκι και δεν ξέρω πως ξεστόμισα στην υπέροχη αυτή γυναίκα την επιθυμία μου γιά anal.Αισθησιακά και χωρίς αντίρρηση ,αφού με ξεσήκωσε εντελώς γύρισε στα τέσσερα και με ελάχιστο λυπαντικό (που εγώ ζήτησα) απέλαυσα ένα από τα πιό αισθησιακά πρωκτικά του τελευταίου καιρού.Η γυναίκα αυτή ξέρει να σε φτιάχνει.Επειδή μετά αρκετή ώρα ένοιωσα εγώ ότι μάλλον πονούσε τραβάχτηκα .Ξέρει να εκτιμά και μου βγάζει το σκούφο και μου άρχισε μια ατελείωτη πίπα που τελείωσα στο στόμα της.Αφου πήγε στη τουαλέτα γυρίζοντας γιά να πάω στο μπάνιο έπεσε πάνω μου και μου έκανε μία αγκαλιά που θα τη θυμάμαι γιά πολύ καιρό.Αφου ντύθηκα χωρίς να βιάζεται είχαμε κουβεντουλα γιά κανένα δεκάλεπτο .Πέρασα ένα υπέροχο βραδυνό .Συνάντησα το τύπο γυναίκας που μου αρέσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού