Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 24 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίτέλους ξαναβρέθηκα σήμερα μετά από πολύ καιρό με αυτό το σουπερ μωρό.Είχε αρκετό καιρό να μας έρθει και φρόντισα να την κλείσω νωρίς νωρίς το πρωί μιας και ήμουν σε κοντινό ξενοδοχείο(ήμουν το 1ο ραντεβού της).Ήταν που ήταν κάβλα το μωρό,έχασε και λίγα κιλάκια με καλή διατροφή απ’ότι μου είπε και έγινε το σώμα της σαν 20χρονης καλονής.Το κορμί της πλέον έχει τις ιδανικές αναλογίες,το δέρμα της όπως πάντα απαλό και νεανικό και μύριζε απίστευτα,πολύ καθαρή,το στήθος της πεταχτό...να βγάζει μάτι και η κωλάρα της στρογγυλή και τέλεια,ότι πρέπει για να την θαυμάζεις στα τέσσερα.Επίσης έχει όμορφα μεγάλα μάτια που δένουν πολύ με αυτό το μακρύ μαύρο μαλλί.Από συμπεριφορά τώρα,όπως πάντα επικοινωνιακή,ευχάριστη,χωρίς περιττά μπλα μπλά και γεμάτη όρεξη να σε ικανοποιήσει.Είμαι σίγουρος ότι δεν θέλει να αφήσει κανένα να βγει από το δωμάτιο παραπονεμένος.Στην ουσία τώρα...τι να πω ο κακομοίρης..η κοπέλα έδωσε ρέστα για μία ακόμη φορά...τρελλή πίπα,υγρή,βαθιά,χωρίς να σε πονά,με πρόστυχα κοιτάγματα,με το ζόρι κρατήθηκα...όλες οι στάσεις,αλλά όλα τα λεφτά είναι να βλέπεις την κωλάρα της στα τέσσερα από τους καθρέπτες.Τελείωσα 4 φορές σε 2 ώρες χωρίς να πιεστώ καθόλου.Δεν έχω να πω πολλά άλλα.Όπως γράφω και στον τίτλο μου.Προφέσορας το μωρό.Η τιμή της αρκετά βατή και μάλιστα της άφησα και ένα μικρό μπουρμπουάρ.Την έχω πατήσει με άλλες που παίρνουν περισσότερα από αυτήν και δεν την πιάνουν ούτε στο μικρό της δακτυλάκι.Ορμάτε μάγκες...και καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού