Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όλα ξεκίνησαν την περασμένη εβδομάδα κατά την συνάντηση με την Margo η οποία μου πρότεινε την Diana λέγοντας ότι σίγουρα θα περνούσα καλά και είναι δικό της "παιδί" επίσης από την Αγ. Πετρούπολη! Μπαίνοντας μέσα είδα μια αρκετά αδύνατη και ψυλή κοπέλα γύρω στα 30 (28 δηλώνει η ίδια) με μεγάλα σιλικονούχα βυζιά η οποία μου θύμισε την Ρόζα από Φραντζή 4 (για τους μυημένους μασαζόπληκτους) χωρίς το στήθος!!! Εκπληκτική ομοιότητα! Κατά την είσοδο υποδοχή τύπου Margo με γλωσσόφιλα για κάνα 10λεπτο πριν το μπάνιο. Λέω μέσα μου μάλιστα, είναι πράγματι "μαθητευόμενη της Margo"!!! Μετά το μπάνιο ξανά τα ίδια γλωσσόφιλα με μια γλώσσα ικανή για όλα. Στην συνέχεια μπορείτε να φανταστείτε κάτι Like Margo με την την γλώσσα της να εξερευνεί όλο μου το σώμα απο την κορυφή ως τα νύχια με ιδιαίτερη έμφαση στην κ...δα!!! Το BJ σχεδόν τέλειο με πολλά dt υγρό έντονο και μούσκεμα των Balls και της πίσω πόρτας!! Συνέχεια στο ίδιο βιολί με 69 όπου τελικά δεν άντεξα άλλο και τελείωμα CIM όπου τα μάζεψε όλα μέχρι σταγόνας. Χαλάρωμα, κουβεντούλα (όχι πολύ καλά αγγλικά αλλά βγάλαμε άκρη) μασαζάκι για 10 λεπτά με τα χέρια και στην συνέχεια με την γλώσσα όπου όταν έφτασε πάλι στην κ...δα ασχολήθηκε κάνα 5λεπτο με αποτέλεσμα να με κατστήσει ξανά πυρκαυλον!!! να με γυρίσει ανάσκελα και να συνεχίζει με νέο bj όπως το πρώτο καιχωρίς να έχω κάνει ντουζ από την πρώτη φορά !!! Οπότε ολοκλήρωσα για δεύτερη φορά με τον ίδιο ακριβώς τρόπο!!! Από sex μην ρωτάτε δεν γνωρίζω δεν πρόλαβα να δοκιμάσω!!??? Την άλλη φορά ίσως καταφέρω να φτάσω μέχρι εκεί. Σαν συμπεριφορά θα την χαρακτήριζα βασικά GFE αλλά στο bj μετατρέπεται σε PSE το οποίο Bj είναι όλα τα λεφτά!!. Σίγουρα θα ξαναπάρω. Να ευχαριστήσω και την Margo που σίγουρα αφήνει άξια αντικαταστάτρια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού