Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενα βιαστικο ραντεβου χωρις πολη σκεψη και με την λεξη 'φολα' να πλαναται στο πισω μερος του μυαλου μου. Εψαχνα για ενα μινιον σωμα με μικρο αλλα ωραιο κωλο. Το γραφειο πριν απο χρονια ειχε γινει αρκετα αναξιοπιστο, ειδικα στο σερβις απο ενα σημειο και μετα οι κοπελες υστερουσαν, για αυτο και δεν περιμενα πολλα στο ραντεβου.
Η κοπελα που μου ανοιξε την πορτα εμοιαζε με τις φωτογραφιες στο σωμα και στο σχημα προσωπου. Ομως το προσωπο ειναι πιο αγριο και δεν ειναι οσο ωραιο δειχνει στις φωτο. Ενα μετριο προς κακο προσωπο με λιγα λογια.
Το σωμα σχεδον οπως το βλεπετε ομως αγυμναστο και ο κωλος δεν ειναι τοσο ωραιος οσο φαινεται.
Στα πρακτικα τωρα η κοπελα προσφερει καλο σερβις με δυνατοτερο σημειο της το στοματικο στο οποιο δειχνει μεγαλη υπομονη και δεν χρησημοποιει καθολου χερια. Δοντι δεν ακουμπαει και εχει τασεις για Deep throat. Στο σεξ δεν περνει πρωτοβουλιες ομως εχει πολυ καλη συμμετοχη με καλα κουνηματα. Σωματικα ειναι εκει με σωστη κινηση, το μυαλο της ομως φαινετε οτι δεν ειναι δωσμενο 100% στην πραξη.
Φιλια δεν ειχε το μενου, αν και δεν τα κυνηγησα και ολας. CIF δεν μου φανηκε να κανει γιατι την καταλληλη στιγμη αποτραβηχτηκε.
Γενικα δεν θα το ελεγα καταστροφικο ραντεβου ομως απεχει απο μια πετυχημενη συναντηση, κυριως λογω εμφανισης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
suzuki
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
345
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού