Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Θεώρησα σωστό να κάνω ταρζανιές σήμερα γνωρίζοντας πως θα φάω φόλα.Είναι αυτό που ενώ ξέρεις δεν θα είναι κάτι καλό απλά σε τρώει ο κώλος σου να δεις μπας και 1 στις 1000 είναι αλήθεια.Ε λοιπόν δεν είναι να κάνεις μαγκιές με τα στατιστικά αποτελέσματα.
Sms και απάντηση στο γνωστό ξενοδοχείο που έχουν περάσει κατα καιρούς πολλές τουρίστριες .Μέχρι τώρα καλά γιατί περίμενα κανα χαμετυπείο σε καμιά αστα βράστα περιοχή.Είχα πει στον εαυτό μου πως όσο και καβλωμένος και να ήμουν δεν θα καθόμουν.Είχα ήδη κανονίσει κάτι σε διαφορά μισής ώρας εκεί κοντά αν δεν πετύχαινε το εν λόγω.
Ακόμη κοιτάζω τις φωτογραφίες κι αναρωτιέμαι αν μπορούσαν έστω κατα διάνοια να έβαζαν κάτι που έστω κατα 10 % να της έμοιαζε.Αγγλικά κάτω από το 0.Κάτι σαν α γιες χελόοου κομ κομ.Μπαίνω μέσα και προσπαθώ να βρω άκρη που είναι η Simona Απάντηση : γιες μι Σιμούνα. Καλά κρασά λέω εγώ.Ρίχνω χέσιμο στον ατζέντη της και μου ρίχνει κάτι παπαριές του τύπου συγγνώμη δεν ήξερα κλπ κλπ Είναι διαθέσιμη η Όμορφή μας αν θέλετε και με έκπτωση ένα 50 ρικο.Άρνήθηκα και την έκανα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
Η συνάντηση ΔΕΝ έγινε
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
olympos66
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
221
Πόντοι:
1.245
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού