Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ ζέστη,βαρετή μέρα στη δουλειά οικογένεια λείπει κι έχω μείνει μόνος στο καμίνι της Αθήνας.Επιλογές ποιοτικές όχι κι οι καλύτερες.Κοιτάζω για κάνα μιλφόνι κι όχι πιπινέ στη λίστα που υπάρχουν αυτή την εβδομάδα.Λέω ας βρούμε κανα ρωσίδι να κάνει τη δουλειά σωστά.
Κεντρικό ξενοδοχείο παρκάρισμα στην Αθήνα ότι το πιο εύκολο κίνηση ανύπαρκτη,αν κι είχε μια διαδήλωση στο Σύνταγμα για τον Εβραίο.Ανεβαίνω και βλέπω στο περίπου την κοπέλα των φωτογραφιών.Πρέπει να είναι αρκετά πιο παλιές απο τότε που τραβήχτηκαν.Αγγλικά όχι και τα καλύτερα αδύνατο σώμα και μικρό βυζί.Bγαίνω από το μπάνιο και μου τραβάει πετσέτα και με αρχίζει κατευθείαν όπως ήμουν στα όρθια σε κάτι ξεγυρισμένες πίπες με βάζει από πάνω σε στάση 69 δαχτυλιάσματα παντού και με δική της προτροπή για πιο βίαια.Γλύψιμο με τη γλώσσα της παντού δεν άφησε τρύπα για τρύπα.καραμέλωμα @@ απίστευτο.Θυμάστε τη Viktoria του Rob από planetdreams όταν ήταν στα φόρτε της με την ξακουστή πίπα της? ε σκεπτείτε κάτι παρόμοιο.Από τις λίγες φορές ενώ συνήθως υπάρχουν παραπάνω υπηρεσίες από αυτές που συνήθως οι τουρίστριες προσφέρουν τώρα πρέπει να πω ότι η Suzana όχι απλά κάνει CIM και δεν αφήνει σταγόνα να ξεφύγει μιλάμε για σκούπα hoover δεν χρεώνει κιόλας αυτήν την υπηρεσία.2 καταθέσεις σε 1 ώρα με 200 ευρώ δεν ήταν καθόλου άσχημη εμπειρία.Ακούραστο αυτό το στόμα της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
olympos66
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
221
Πόντοι:
1.245
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού