Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός:angr
κΥΡΙΑΚΗ απογευμα ηδη απο σαββατο προσπαθω να κλεισω patricia αλλα οι ωρες δεν βολευον και ετσι σε μια εξαρση συγουριας κλεινω τηνφιλη της.Με υποδεχεται με τηνpatricia η οποια βιαζετε να εξαφανιστει και με ψυλοτακουνο γοβακι το κορμι τησς ομορφο με μεγαλο αλλα μαλακο στηθος οχι πεσμενο ακομα.Μετα το ντους κατευθεια στην πιπα με περιποιηση στην γυρω περιοχη νκαι σαφη προσανατολισμο να μην τον παρει στο στομα της με το που ατιλαμβανεται οτι ειμαι σκληρος ζητα να μου βαλει προφυλακτικο αρνουμαι και αρχιζω τα φιλα τα οποια και εσκεμενα αποφευγει απτοητοςε κατεβαινω προσ τα κατω για την περιποιηθω και ακοω τοτε no kisses συνεχιζω και επιτρεπω να μου το φορεσει και βουρ για το νινακι ,κραυγουλες και χαιδεματα και μετα απο λιγο τελος.Πηγαινω στο ντους βγαινω και την βλεπω να καθετε να παρακολουθει ρωσικο σηριαλ απο το δορυφορικο μου ζητα να καπνισει και λεω οκ.Μετα το τσιγαρο μπανακι απο μερους της δοντακια και παλι κοντα μου με προσπαθεια για πιπα αλλα αστο καλυτερα.Δεν μιλαω γιατι δεν καταλαιβεινει αγγλικα και εχοντας 38 λεπτα ακομα την αφηνω να κανει μονη της παιχνιδι.Η νωρα περναει και δεν μπορω να τεελιωσω αφου δεν μου βγαζει τιποτε περισσοτερο απο ξεπετα συν οτυι αντιλαμβανομαι οτι βρομαει και το νινακιεκει ξενερωνω σταματω πηγαινω για μπανακι και προσπΑΘΩ να ρωτησω αν μπορω να δω και να μιλησω με patricia που τοσο καλες κριτικες εχει αλλα στου κουφουν την πορτα. Τελος ετοιμαζομαι φευγω χωρις ουτε ενα ευχαριστω πραγμα που οι πιο πολλες το λενε.Συμπερασμα το κοριτσακι ειναι ενα χωριατοπουλο ψωρις τροπους με διαθεση ξεπετας και κακη συμπεριφορα τζαμπα τα λεφτα και τοπρακτορειο που μας ειχε συνηθισει σε αξιοπρεπεις παρουσιες συγουρα ν δεν την προτεινω και ευλπιστω να επισκεφτω την φιλη της που τοσο καλασ λογια ακουσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ημέρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού