Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλα ρε 8α τρελαθω με αυτα που γραφουνε καποιοι εδω μεσα!! τι της βρηκατε της τυπισας και την εχετε κανει θεα?? ιδια ιστορια ομως και με την Εμιλιτσα. Υπερτιμημενη γκομενα που δεν αξιζει μια τα φραγκα που παιρνει. Γιατι δηλάδη επειδη σου γλειφει την κωλοτρυπιδα και τα αρχιδια? Μεγαλη δουλεια ρε! Ανοιγω και γω την πορτα, στο γνωστο παραλιακο ξενοδοχειο, και περιμενω να δω την υπερμουναρα, επιπεδου Λολιτας τουλαχιστον, και τι βλεπω? Μια γκομενα μακιγιαρισμενη μεχρι που της ειχαν τελειωσει οι μπογιες της, με μια εντελως σπαστικη φωνη να μου αρχιζει διαφορα του στυλ εγω κανω κουμαντο, επειδη ειναι η πρωτη φορα θα με πηδηξεις μονο απο κωλο(λες και με χαλασε), και διαφορα αλλα που ηταν τοσο σαχλα και αδιαφορα που ουτε καν τα συγκρατησα. Μου πεταει και ενα θεϊκο "Welcome to my fan club" λες και της ζητησα εγω να γινει κατι τετοιο. Η τυπισα προσπαθει παααρα πολυ και στο τελος το γαμαει. Ασε που μυριζε και το στομα της χυσια απο τον προηγουμενο μαλλον. Τα ρουχα της δεν τα βγαλε ποτε ολα, μηπως φοβαται να δουμε τις ατελειες της? μεχρι να χει καβατζαρει παντως τα 30 αν θελετε την γνωμη μου αλλα δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια. Ωραιο το ντεκορ με ροδοπεταλα στο κρεβατι, οκ αυτο με φτιαξε καπως. Μου κανε λιγο ξυνιλα επειδη ηπια 2 johnie απο το μινιμπαρ. Ο κωλος απο το πολυ ξεσκισμα ή το πολυ ζελ ή και τα δυο, ειναι σαν να γαμας ξεχειλωμενο μουνι οποτε δεν σου κανει αισθηση. Γενικα μου εδωσε μια εντυπωση οτι πας για να ικανοποιηθει και αυτη και οχι καταρχας ο πελατης που πληρωνει και δεν ειναι και λιγα τα λεφτα ετσι? 500 ευρωπουλα για μιαμιση ωρα.τελικα γαμησα 1 φορα και η ιδια μου εδωσε πισω τα 100 και σηκωθηκα και εφυγα εχοντας ξοδεψει 400 γιουρια για μια πιπα και ενα πηδημα απο κωλο. Αν ειναι δυνατον...Ρε ξυπνατε ρεεε μας δουλευουνε αγριως δεν το χετε παρει χαμπαρι? Και ειμαι σιγουρος πως υπαρχουν εδω μεσα καλοθελητες που θα την παρουνε τηλεφωνο και θα της πουνε για την κριτικη μου και αυτη θα τους ταξει και κανα τσαμπα γαμησακι. Ε ρε που εχουμε φτασει.. Σας το λεω γιατι το χω παθει με την Εμιλυ ετσι οταν την εκραξα.
Οσον αφορα το face control και αυτα εμενα δεν μου κανε, ισως γιατι την επομενη μερα θα φευγε οποτε σου λεει δε γαμεις, οτι αρπαξουμε. Μου στειλε κανα δυο σπασαρχιδικα sms πριν βρεθουμε αλλα η συνενοηση γενικα ηταν καλη. Κοντολογοις, εκλαψα τα λεφτα μου, δεν νομιζω οτι αξιζει η γκομενα, καιρος να παρει συνταξη οπως και η ιδια εξεφρασε την επιθυμια στην αρχη της συναντησης πριν μπουμε στο κυριως θεμα. Πολυ φρου και αρωματα, οκ δεν δοκιμασα βιτσιοζικα πραγματα, της το ειχα δηλωσει απο την αρχη οτι δεν γουσταρω να μου κανει τιποτα τετοιο. Αυτα.Καλα μπανια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού