Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεύτερη συνάντηση με Grace με απόσταση 1 χρόνο από την τελευταία φορά (καθώς είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος).

Στα θετικά!
1. Πολύ παθιάρικο σεξ αλλά σε στάσεις αγκαλιά (ιεραποστολικό ή αυτή από πάνω). Εξηγώ: γλωσσόφυλα κατά τη διάρκεια, βαριές αναπνοές, γλύψιμο αυτιού (πάντα κατά την διάρκεια) ωραίες κραυγουλες...
2. Πολύ ωραία πίπα για τα standard μου (υγρη, χωρίς χέρια, hoover ηλεκτρική σκούπα με πολύ δύναμη...)
3. Άψογα αγγλικά!
4. Ωραίο φυσικό στήθος (αν και απλώνει, το χρησιμοποιεί μια χαρά και για ισπανική και κατά τη διάρκεια του σεξ)

Στα αρνητικά:
1. Δεν γουστάρει (κι εγώ ξενέρωσα και την ξαναγύρισα) στα 4.
2. Επίσης είναι πιο όμορφη από μπροστά παρά από πίσω! (συμφωνώ για τα έξτρα κιλά, αν κι εμένα δεν με χαλάνε)
3. Είναι λίγο ψυχρή στα προκαταρκτικά (πρέπει να της το ζητήσεις για να στον αρπάξει, δεν της φτάνει να τον έχεις στα 30 εκατοστά από το στόμα της!)
4. Αν δεν προσέξεις σου τρώει χρόνο!

Γενικά: εμένα μ'αρέσει το κορίτσι, κάνει πολύ παθιάρικο (αγαπισιάρικο και παθιάρικο) γαμίσι, όπως η γκόμενά σου τις πρώτες εβδομάδες. Εγώ τελείωσα 3 φορές σε 1 ώρα (συνήθως πάω για 2 γύρους) και επειή ο πρώτος ήταν γρήγορος, στον δεύτερο μου την έπεσε αυτή και με καβάλισε γιατί φαίνεται την έιχα αφήσει στην μέση στον πρώτο. Ο δεύτερος γύρος μάς ήταν κι ο καλύτερος (με αυτή από πάνω, και όπως περιέγραψα, να τρίβεται, γλωσσόφιλα, φύσιμα και γλύψιμο στ'αυτιά, τρίψιμο του λουτσου με στριφογύρισμα τς λεκάνης κλπ). Για την τρίτη φορά της διέκοψα την κουβέντα, και φάνηκε να το κάνει πιο επαγγελματικά (όχι ότι δεν το φχαριστήθηκα, αλλά από πλευράς της δεν προσπάθησε κι όλας).


Συμφωνώ με το συμπέρασμα: προτείνεται σε όσους θέλους σεξ με αγκαλίτσες.Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού