Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τη Ζωζώκα τά 'χω ξαναπεί αλλά χρειάζεται να τα κάνω πιό λιανά!
Κι αυτό γιατί με τις δύο τελευταίες αντιφάσκουσες κριτικές το κορίτσι αδικείται κατάφωρα από το σημερινό ΜΟ βαθμολογίας. Κι είναι κρίμα για νέυς παίκτες να χάσουν την ευκαιρία να τη συναντήσουν στην πιό χαλαρή της περιοδεία...δλδ ακριβώς στην καλύτερη στιγμή της!
Πρωτ' απ' όλα απολαύστε την στις καινούριες της Μiami hot φωτο που μόλις σήμερα αναρτήθηκαν στο σιτο του επάρατου! Είναι 100% ρεαλιστικές αν και επαγγελματικές. Τα κορίτσια με ανέγγιχτες φωτο μετριούνται στα δάχτυλα κουτσού κουλοχέρη... Κι ακόμη λιγότερες οι πραγματικές γυναίκες σαν την τέως επαγγελματία χορεύτριά μας!
Εχει το πιο καμπυλωτό κορμί που χάρηκα ποτέ μου! Είναι μικρή στο μάτι, μέγιστη στο κρεβάτι!...αρκεί να μη ζηλεύετε τη δόξα του John Holmes... Eπιστρατεύστε τη γοητεία σας! ("Εγώ πληρώνω & θέλω να πηδήξω!" με καμμιά δε βοηθάει ιδιαίτερα...) Μη από το στόμα της δεν άκουσα ακόμη...και δεν έχω την ανατομία & το τέμπο του "καλού" πελάτη... Ενθουσιάζεται αν την κάνετε να γελάσει & δεν είναι καθόλου δύσκολο!

Σχετικά με την τσουχτερή τιμή της καθόλου δε φταίει η ίδια! Αλλος το βάζει το καπέλο που πληρώνουμε Λύπη

Και κάτι ακόμη, παιδιά: είν' απ' τις καλύτερες μου... αλλά, μεταξύ μας, οριζόντιο δεν τό 'χει το πράμα της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
wings
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
43
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού