Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση σε κεντρικο ξενοδοχειο της Αθηνας. Πρωτη φορα συναντηση με την κοπελα. Μου ανοιγει την πόρτα ένας ξανθος άγγελος. Πολυ φιλική μαζι μου λες και με ηξερε. Πιανουμε κουβεντουλα πριν παω για μπανακι. Με το που βγαινω με περιμενε στο κρεββατι γυμνή. Έχει απιστευτες βυζαρες απόλυτα φυσικές, που σε τρελαινουν. Η κοπελα έχει σωματαρα με ένα απιστευτο κωλο που δυστυχώς δεν το δινει. Ξεκιναμε με φιλιά παντου, αφου ζεσταθηκαμε και οι δυο άρχισε να παίρνει πρωτοβουλίες απο μόνη της, οι οποίες ηταν τρομερές, με ειχε κανει πυραυλο. Ξεκιναει πίπα, χωρις να χρησιμοποιεί τα χέρια της και πολυ βαθιά, με το ζόρι κρατιόμουν, ώσπου τελικα κατέθεσα στο στόμα της. Μπανακι και παμε δευτερο γύρο. Αρχισα να παιζω με την κλειτορίδα της ώσπου τελικα κατεθεσε και κεινη με την σειρα της και συνεχισαμε μετα με διαφορες στασεις, ώσπου κατεθεσα και παλι. Μπανακι και πηγαμε τριτο γυρο περισσοτερο στα τεσσερα και πιανοντας τα τεραστια βυζιά της.
Κουβεντα καναμε στα ενδιαμεσα αλλα δεν σου τρωει τον χρονο. Οτι της ζητησεις το κανει με προθυμια, δεν εχω κατι το αρνητικο να πω για την κοπελα. Είναι καταπληκτικη σε όλα της. Πολυ GFE κατασταση. Σκοπος ειναι να της φερθεις όμορφα για σου κανει και της χάρες σου. Η βαθμολογία που εβαλα την αδικει γιατι δεν μπορω να βαλω μεγαλυτερη επειδη ειμαι καινουριος. Κανονικα είναι σε ολα 10. Και το πρακτορειο οπως παντα αψογο.
Ελπιζω να έρθει συντομα πάλι για να την ξανα τιμησω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού