Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και τώρα τι κριτική να γράψω?
Συνάντηση με την Victoria καταμεσήμερο Πέμπτης (3:00) με 38 βαθμούς θερμοκρασία, σε κεντρικότατο ξενοδοχείο 4 αστέρων.Κατά την διάρκεια της διαδρομής, σκέφτομουνα όλες τις διφορούμενες κριτικές και ομολογώ ότι, παρά τα χρόνια που έχω στο κουρπέτι, είχα αρκετά μεγάλη αγωνία στο τι θα συναντούσα.Φτάνω λοιπόν έξω από την πόρτα, στην ώρα μου και παθαίνω το πρώτο σοκ: no smoking room.....Για έναν φανατικό καπνιστή αυτό είναι μεγάλη ήττα.Χτυπάω την πόρτα και δεύτερο σοκ: Αμάν λέω μέσα μου, η θεία Μαριγώ έκλεισε την ταβέρνα στη Κίμωλο και το έριξε στις βίζιτες.Τόσο το σοκ, όσο και η ομοιότητα.(Σίγουρα ο Καρβέλας ότον έγραφε το sexy θεία Λόλα, δεν θα είχε την Victoria στο μυαλό του).
Επιγραμματικά η εμφάνιση.
1. Ηλικία 55 πατημένα (και είμαι πολύ ευγενικός)
2. Δέρμα χάλι μαύρο (πολλά μελανώματα από κακή έκθεσή του στον ήλιο)
3. Κοιλιά και στήθος να κρέμονται σαν ζαρωμένα ζημάρια
4. Κυταρίττιδα σε έσχατο σημείο
5. Ντίσιμο υποδοχής απαράδεκτο(ξέκωλο κοντο εφαρμοστό φόρεμα...)
6. Άβαφτη τελείως και τα μαλλιά κότσο.
7. Μου ψιλοκρυβότανε πίσω από την πόρτα οταν μου άνοιξε, για να μην την δω καλά και φύγω.
Αφού ξεπερνάω και το δεύτερο σοκ και συνηδειτοποιώντας ότι όλα τα παραπάνω τα έχω κάπου διαβάσει, πέρνάω στα ενδότερα για να δω τι μου επιφυλάσει η συνέχεια.
Μου προσφέρει αμέσως παγωμένο νερό και αρχίζει το social time για 10 λεπτά περίπου.
Ομολογώ οτι η συνεννόηση ήταν άψογη (στα γερμανικά)και είναι αρκετά κατερτισμένη σε πολλά πράγματα. Να αναφέρω επίσης ότι σαν οικοδέσπινα είναι φοβερή( με ρώταγε για κνά λεπτό αν θέλω καφέ ή αναψικτικό). Κάνω το ντουσάκι μου και βγαίνω στον στίβο μάχης(δύο μονά κρεβάτια ενωμένα)όπου με περίμενε γυμνή......, και από την στιγμή εκείνη αλλάζει όλο το σκηνικό.
Αναφέρω λοιπόν:
1. Έχει πραγματικά απίστευτη γλώσσα(μου παπάριασε όλο το σώμα)
2. Οι θηλές της κάγκελο.
3. Οι τρύπες της μοσχομυρωδάτες και φρεσκοξυρισμένες.
4. Πεντακάθαρη παντού
5. Δεκτική σε δακτύλισμα μουνιού, αλλά όχι και κώλου.
6. Ξέρει πραγματικά να περιποιείτε έναν άντρα.
7. Οι στάσεις που πέρνει και τα ανοίγματά της θα τα ζήλευαν πολλές
8. Δεν έβγαλέ σε καμία στιγμή τα ψιλοτάκουνα, πράγμα πολύ ερεθιστικό.
Για 35 λεπτά περίπου κάναμε τα πάντα εκτός από anal.Αντέχει το σφυροκόπημα σε βαθμό μάλιστα που με προέτρεπαι για ακόμα πιο δυνατά.Τέλος πρώτου γύρου, όχι στο στόμα της, και η Victoria δεν σηκώθηκε αμέσως να πάει στο μπάνιο, παρά μου έβγαλε τρυφερά το γεμάτο σκουφάκι και τον πήρε απαλά στο στόμα, ετσι ώστε να τον στραγγίξει καλά.Δεκάλεπτη κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων και αρχίζουμε δεύτερο γύρο με dfk και deep throat.Η πίπα της μάγκες είναι κορυφή.Αντέχει πραγματικά πολύ, 20 λεπτά την άφησα να με τσιμπουκώνει υγρά και βαθειά και δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου.Αντίθετα συνέχιζε με αμείωτη ένταση, όπως και στο σεξ σε όλες τις στάσεις.Τελείωμα στα στόμα της και με τραβάει στο ντους, για να κάνουμε μαζί φαντάστικα, αλλά λάθος φαντάστικα.Ήθελε να μου πάρει μια τελευταία πίπα μέσα στο ντους.
Εν κατακλείδι:
Δεν είναι milf είναι gilf (1000%)
Πρέπει να πας προετοιμασμένος να ξεπεράσεις το αρχικό σοκ.
Η ηλικία της εγγυάται πείρα.
Γνωρίζει καλά τι θέλει ένας άντρας και ξέρει πως να του το δώσει.
Γνωρίζει επίσης ότι δεν είναι στα ατού της η ηλικία της και η εμφάνισή της και το αντισταθμίζει με τον τρόπο που προσφέρει τις υπηρεσίες της.
Είναι ακούραστη εργάτρια και τιμά με το παραπάνω το ψωμί που βγάζει.
Σίγουρα valeu for money, αλλά μόνο για τις υπηρεσίες της και όχι για την εμφάνησή της.(Γι΄αυτό και στην βαθμολογία 7)
Τέλος για το πρακτορείο και την συνεννόηση με τον Rob, μόνο καλά λόγια θα πω, αν και του έστειλα mail με τα παράπονά μου ως αναφορά τις φωτογραφίες της και την ηλικία της.
Σίγουρα μαζί της δεν θα ξαναπάω.Καύλα ήταν και μου έφυγε.

Υ.Γ. Τα τσιμπουκόχειλα ρε συνάδελφοι που τα είδατε???

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
260
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού