Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μέχρι σήμερα πολλά είχα ακούσει για την Giselle και οι προσδοκίες μου ήταν υψηλές. Κι ευτυχώς για μένα βγήκαν αληθινές. Η συνάντηση έγινε στο πεντάστερο απέναντι από την είσοδο του λιανιού. Ήξερα ότι η κοπέλα είναι ψηλή, αλλά όταν μου άνοιξε την πόρτα, κάτι έπαθα. Γιατί πέρα από το 1,80 που έχει φορούσε και ψηλοτάκουνα παπούτσια κι εγω που μετά βίας φτάνω το 1,70, ένιωσα νάνος. Προς τιμήν της όμως, χωρίς να της πω κάτι, μόλις είδε την...υψομετρική διαφορά που είχαμε, έβγαλε τα παπούτσια κι έτσι κάπως μετριάστηκε η διαφορά. Πρόσωπο γλυκό (η ασπρόμαυρη φωτογραφία δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα), σώμα εκπληκτικό και υπηρεσίες μοναδικές. Τι περισσότερο να ζητήσει κανείς; Τίποτα. Μάλιστα στο social time, είχαμε και τις διαφωνίες μας σε ότι προλάβαμε να κουβεντιάσουμε, πάντα με καλή διάθεση και χιούμορ. Σε αντίθεση με διάφορες άλλες δεν προσπαθεί να φάει το χρόνο, αλλά μου έδωσε το χρόνο και τον τρόπο να ξαναβρώ την ανάσα και το ρύθμό μου. Έτσι το top 5 που έχω συμπληρώθηκε με τον καλύτερο τρόπο. Μόνο που μάλλον "το χάσαμε το κορμί πατριώτες" (στους Θεσσαλονικείς αναφέρομαι), αφου απ' ότι μου είπε δύσκολο έως αδύνατο να ξανάρθει. Πήγα, πέρασα υπέροχα και γράφω αυτά τα λίγα. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Και μάλιστα αν έχει κανείς τη διάθεση να δώσει, όσα περισσότερα δώσει, τόσα περισσότερα θα πάρει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
10
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού