Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχήν συμφωνώ με τους συναγωνιστές οτι είναι ωράιο πιπίνι και καβλόφατσα. Θυμίζει αρκετά την Jenna Jameson στα νιάτα της όταν ήταν πολύ λεπτή και δεν είχε βάλει σιλικόνες στο στήθος. Οι φωτογραφίες είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα. Είναι Ρουμάνα 1,65 ύψος απο την Κωνστάντζα και θα γίνει 22 τον Αύγουστο. Την συναντώ στο ξενοδοχείο αφού έχει μόλις γυρίσει απο outcall ντυμένη με τζήν και μπλόυζα, πολύ όμορφη και στυλάτη. Με υποδέχεται ζεστά και μου δείχνει το ροζ στρίνγκ μπικίνι που φόρεσε στο προηγούμενο ραντεβού. Σκέτη τσόντα ! Ντους και κατευθέιαν παιχνίδι όπου κατέχει το στοματικό. Καβαλάει απο πάνω και είναι πολύ καλή αλλά το μουνάκι της είναι χαλαρό. Την βάζω στα τέσσερα όπου και τελειώνω. Κουβέντα και πλακίτσα όπου μου λέει οτι για να τελειώσω στα βυζία της την επόμενη φορά + 50 Ευρώ για κάθε φορά. Γελάω φυσικά, της λέω οτι έχει χαζέψει απο την ζέστη και την αρχίζω στα φιλάκια. Χαδάκια και πολλά φιλάκια. Δεν έχει ιδιαίτερο πάθος απλώς έιναι διεκπεραιωτική επαγγελματίας. Όμως είναι κάβλα και μου λέει οτι πήγε clubbing την προηγουμένη στο Ρούφ και της άρεσαν οι Ελληνίδες. Γουστάρει τους Έλληνες αλλά τα λεφτά ακόμα περισσότερο. Είναι η κλασσική Ρουμάνα Money Hunter. Θα ξανάρθει τον Σεπτέμβριο.

Συμπέρασμα: Για μια φορά καλή είναι και μόνο για μία ώρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού