Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οδηγωντας προς το γνωστο ξενοδοχειο ακουγα τους psycho realm να ραπαρουν We rock til the cops come and knock non-stop,οποτε κανοντας αυτοματα το συνειρμο σκεφτηκα λες να περασουμε τοσο καλα σημερα?Η σκεψη αυτη ευοδωσε 100%.
Το τι θα συναντησετε μπαινοντας στο δωματιο,το ξερετε ηδη απο τις φωτο του προεδρου.Το μονο που εχω να προσθεσω,ειναι οτι η γκομενα παρ'οτι δε πληρει σχεδον κανενα απο τα κριτηρια του (προσωπικου)κανονα της μουναρας,ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ.Συνεπως γι'ακομα μια φορα η εξαιρεση ερχεται να επιβεβαιωσει την υπαρξη του κανονα.
Social time εξαιρετικο με μια κοπελα χαμογελαστη που διαθετει εξαιρετικο χιουμορ και ειναι τυπαρα.
Οι επιδοσεις της εχουν αναλυθει διεξοδικα απο τους προηγουμενους και ειναι αμαρτια να μη τιμησετε ενα τετοιο κωλαρακι.Νυχια,χεριων-ποδιων,αψογα και μεγαλη ποικιλια απο ψηλοτακουνα για να πηδηξετε και σε υψηλοτερους οροφους.
Φευγοντας σκεφτηκα το αφεντικο μου που πριν αναχωρησω απο το γραφειο μου εδωσε μια εργασια πανω στη μετα-αναλυση σχολιαζοντας μου αιχμηρα οτι ο τυπος που την εκπονησε δεν ειχε καθημερινως στο μυαλο του το τι θα γαμησει.Πιθανως να ειχε δικιο,αλλα θα προσθεσω οτι ειναι εξισου πιθανο κι ο τυπας να μην εχει γαμησει ακομα κωλο ετσι.Καλα να περνατε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
medaphoar
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού