Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παλαιά συνάντηση που δεν έγραψα τίποτα /εποχή που δεν έγραφα.Νομίζω όμως ότι αξίζει να γράψω γιατί διαβάζοντας νεότερα γραφόμενα , αποκαλύπτεται διαχρονική.
Η συνάντηση στο συνηθισμένο /αγαπημένο της ξενοδοχείο (του ήρωα επανάστασης).Με πολλά ερωτηματικά πήγαινα ως προς το τι θα συναντούσα Στις φωτογραφίες αναδεικνύεταιμιά θηλυπρεπέστατη γκόμενα με πολύ ωραίο πρόσωπο και φοβερές αναλογίες σωματότυπου.Ανοίγει η πόρτα, δωμάτιο με κεράκια και χαλαρωτική μουσική.Η Emily σεξυ εσώρουχα,ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνες γόβες.Ψηλοφτιαγμένη από κρασάκι που έπινεπρωί πρωί.Αυτό που ήταν διαφορετικό λίγο το στρογγυλό προσωπείο της που συγκαλύπτεται πλήρως στις φωτο.Χαμογελαστή αρκετά -μέχρι αναίτια θα έλεγα μερικές φορές θυμίζοντάς μου το βλαμένο τη φίλη της την Carolina.Παρόλα αυτά με το τρόπο της με έκανε να ξεπεραστεί το κράτημα που είχα παρότι ποτέ δεν το δείχνω.Με ξεκίνησε με πολύ ωραία πίπα που τη ζούσε γλείφοντάς με ξαπλωμένο ,σηκώνοντας με όρθιο, στο κρεβάτι καθισμένο.Τα έδωσα όλα στο στόμα και στα χείλη της που μου άρεσαν αρκετά.Πολύ αισθησιακά χείλη.Χείλη που σε έγλειφαν παντού και σε ξεσήκωναν.Γράφοντας όλο και θυμάμαι ωραία πράγματα γι αυτή.Με ρίχνει στο κρεβάτι και ξεκινάει τρελό καβαλήκεμα, ροτάροντας περιστρεφόμενη,καταβρίσκοντάς την και δίνοντάς μου τρελλή ευχαρίστηση.Πολύ ιδρώτα χύσαμε και οι δύο σε σημείο που άλλαξε σεντόνια.Τελικά είναι διαχρονική η κοπέλα δίνοντας τα όλα στους πελάτες της

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού