Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνία συνάντησης: 5-6-2010
Τι να πώ γιά τη Messalina που τρελλαίνομαι πάντα από επιθυμία να την συναντήσω όταν μαθαίνω ότι έρχεται Ελλάδα.Παρόλα αυτά στο σιτε αυτό προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός.
Πολύ βελτιωμένη εμφανισιακά, πιό ξεκούραστη ίσως (μην ξεχνάμε ότι κουράζονται),πιό λεπτή και πιό σέξυ κάτι που δεν της έλλειπε ποτέ γιαυτό κιόλας με κάνει να τρελλαίνομαι όταν την βλέπω.Αν και είναι δύσκολο να γράφεις πράγματα γιά κάποια που γνωρίζεις και πιθανόν να σε διαβάζει θα το πώ: κάθε φορά που τη συναντώ με κατακαβλώνει ασύστολα, από το τρόπο που με κοιτάει, από το τρόπο που με ακουμπάει,από το τρόπο που με ξεσκίζει κυριολεκτικά όταν κάνουμε σεξ.Βελτιωμένη ποιοτικά πίπα,βαθειά,υγρή με καλό χειρισμό γλώσσας αλλά η ανυπομονησία μου να ξεσκιστούμε δεν με αφήνει να τελειώσω στο στόμα της.Θέλω κάθε φορά να νοιώσω το γλυκό της νινάκι και ....το απίστευτο κωλαράκι της.Μιλάμε κάθε φορά που συναντώ τη Messalina πρέπει να χάνω κιλά από ιδρώτα που χύνω.Η καλύτερη γυμναστική μιάς και δεν έχω χρόνο .
Αυτή τη φορά επειδή ήμουν πολύ απασχολημένος στη δουλειά μου με εξυπηρέτησε πάρα πολύ αφού της άλλαξα 3φορές το ραντεβού.Αλλη θα με είχε ξεσκίσει....και με έβαλε και σε χρόνο που ήμασταν και άνετοι.Νάσαι καλά κουκλάρα μου,να μην απογοητεύεσαι από μερικές κακές στιγμές πελατών
Kisses

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2010
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού