Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
... Κρίμα που ακόμα είμαι στη φάση που δεν μπορώ να βάλω μεγαλύερους βαθμούς!!!

Από παιδί, όταν διάβασα και άκουσα Καβαδία, πρόσεξα ότι πολλές από τις φράσεις του ταίριαζαν σε διάφορες φάσεις της ζωής μου.

Πηγα να κάνω άλλο ένα μεταπτυχιακό στην μεγάλη της Εμιλυ σχολή. Το όλο σκηνικό μου θύμισε καταστάσεις που λίγοι τυχεροί τις βιώνουν στη ζωή τους (ετσι τουλάχιστον μου έχει πει ο αγαπητός Kon.Air). Η υποδοχή άριστη, και με το καλησπέρα "αυή η κυρία μου ρίχτηκε" ... τι πιό ωραίο ;;; αφου κατάφερα να κρατηθώ και να κάνω ένα ντους ο άνθρωπος, με έριξε στο κρεβάτι όπου ξεκίνησε το rodeo. Στον πρώτο γύρο κατάλαβα πολύ καλά την ένοια "σαρκώδη χείλη", όπου σε λιγότερο από 10 λεπτά ήρθε και το τέλος, μόνο που η ένταση δεν σταμάτησε με το αποτέλσμα που καθένας μπορεί να φανταστεί. Μετά από την δροσερή ανάπαυλα κάτω από το νερό, δεν χάσαμε χρόνο με περιτολογίες και ξεκίνησε η επανάληψη, μόνο που αυτή τη φορά θέλοντας να την ευχαριστήσω για ότι έιχε προηγηθεί, οδηγήθηκα στα κάτω διαμερίσματα του σώματος της, πράγμα που το δέχθηκε με ιδιαίτερη συμμετοχή, όπου κάποια στιγμή άκουσα ένα "oh I am very wet!!", το οποίο συνοδεύτικε με γρήγορες κινήσεις προσαρμογής cdm και "αίφνης η κορασίς ευρέθει ιππαστί". Η κορύφωση πρέπει να έγινε αντιλιπτή σε όλο τα ξενοδοχεία του ομίλου, μιας και που συνετελέσθει κάτω από συντονισμένες κινήσεις. Ομολογώ ότι είχα χρόνια να νοιώσω (ανατομικά) έτσι. Εδω έγινε (επέτρεψε δηλαδή να γίνει πεντάλεπτη στάση) και γυρίζοντας, με έσπρωξε γλυκά να ξαπλώσω και μου έκανε ένα υπέροχο μασαζ για να χαλαρώσω. Βέβαια όταν έχει κανεις την Εμιλυ να τρίβεται επάνω, του μπορεί τελικά να χαλαρώσει, αλλά όχι σε όλο το σώμα. Αυτό λοιπόν το έπιασε (στην κυριολεξία) και λέγοντας "what we have here" επιδόθηκε στο να χαλαρώσει και αυτό το σημείο, αλλά αυτή τη φορά πιό αργα και γλυκά "βασανιστικά", όπου εκμεταλευόμενη και το τελευταίο λεπτό με έστειλε στα αποδυτήρια ....΄

Εμιλυ Bardzo dziękuję

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2010
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
21
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού