Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα την ευκαιρία να περάσω μία ώρα με την Αλεξία. Την συναντούσα για πρώτη φορά. Η πρώτη...εντύπωση με το που άνοιξα την πόρτα δεν με ενθουσίασε. Φαίνεται η ηλικία που δηλώνει. Είναι 30άρα, αλλά προσεγμένη 30άρα. Και καλό σώμα και ξέρει να ντύνεται για να έρθει αναλόγως της περίστασης να σε συναντήσει. Πάνω κάτω από εμφάνιση είναι ότι βλέπετε στις φωτογραφίες. Πάντως δεν έκλαψα τα λεφτά μου. Στο κρεβάτι ήταν αρκετά καλή (ειδικά όταν είναι αυτή από πάνω). Βαθιά και πολλά φιλιά, αρκετά καλή και φιλότιμη στην πίπα, ασχολήθηκε με τα @@, δεν είπε όχι στις συνεχείς εναλλαγές στάσεων και στα συν πως δεν προσπαθεί να σου "φάει" χρόνο. Στον δεύτερο γύρο αν και τελείωσε η μία ώρα που είχαμε συμφωνήσει, παρέμεινε μέχρι να τελειώσω (άλλες με έχουν παρατήσει με το...πουλί στο χέρι), οπότε είναι στα συν της.
Εάν ξαναέρθει σίγουρα θα την τιμήσει.
Η παρατήρησή του είναι τα εξτρά. Για να δώσει κουλούρι ζητάει 60 ευρώ. Τα θεωρώ πάρα πολλά για τη συγκεκριμένη και μόνο υπηρεσία. Κανονικά θα έπρεπε να είναι εντός της τιμής. Αλλά 60 ευρώ μόνο για να δώσει κουλούρι, ευχαριστώ δεν θα πάρω.
Αν πάντως ξαναέρθει, σίγουρα θα την έχω στα υπόψη μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
12
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού