Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αναδρομικά σχόλια, αλλά από αυτά που δεν γράφτηκαν και έπρεπε. Συνάντηση πρό 6μήνου περίπου η τελευταία.
Την Messalina έχω συναντήσει 3 φορές και επέρχεται με την αναγγελία του ερχομού της 4η φορά.
Γυναίκα που σε υποδέχεται καλοντυμένη με καλό τρόπο,ψηλοβαμένη,με καβλιάρικα ψηλοτάκουνα που περνάει το τεστ χειρισμού.Γλωσσόφιλα εξ αρχής ,χούφτωμα δικό της γιά ανίχνευση του τη θα της συμβεί και σχετικά επιφωνήματα που σε φτιάχνουν.Μετά το μπανάκι, ορμάει,τραβάει πετσέτες (τη τελευταία φορά βγήκα χωρίς πετσέτα γιατί τη προηγούμενη τράβηξε και το παίδαρο) και ορμάει με γλείψιμο κορμιού και πίπα όχι και από τις καλύτερες.Εκεί που τρέμει το δωμάτιο και διαλύονται τα twin κρεβάτια είναι όταν αρχίζει το ματσ.με τις γόβες καβαλόντας σε, μουγκρίζοντας και φωνάζοντας καβλιάρικα,όταν σου ζητάει και την γυρίζεις γιά anal.To ευχαριστιόμαστε και οι δύο μετά πολύ..πολύ σφυροκόπημα.Anal πολλών στάσεων σε όλα τα έπιπλα δωματίου και μπάνιου.Τρελαίνομαι και που το θυμάμαι....παρόλη την ηλικία μου (αντα-ηντα).
Νομίζω ότι είναι ομόλογο με εγγυημένη απόδοση (όπως και στη κρίση χρηματηστηρίου έχασα πολύ λίγα).Ελπίζω ο φίλος ο φαντομάς να επιτρέπει την χρήση φράσεων του.Τo be honest προτιμώ να εξαργυρώνω ομόλογα όταν πρέπει παρά να ψάχνω γιά ψιλά σε παλιές τσέπες ώστε να απολαμβάνω μικρές εδώ και τώρα...Φιλοι γιά πάντα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού