Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπρεπε να δώσω άλλη μια ευκαιρία στη Sheila και το έκανα (την πρώτη φορά την είχα πάρει με την Esty ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ... διάβασε προηγούμενη κριτική μου). Η κοπέλα έχει αλλάξει πολύ προς το καλύτερο: δεν καπνίζει, δεν πίνει, έχει χάσει κιλά (ευτυχώς όχι από τα στήθη της) και γενικά είναι πολύ πιο ανανεωμένη από την προηγούμενη φορά που την συνάντησα , αν και τώρα πριν από το δικό μου ραντεβού είχε 7,5 ώρες εργασίας είχε όρεξη και έκανε το καθετί που της ζητούσα με προθυμία !! Εναλλαγές σε 5-6 στάσεις μόνο προς στο τέλος τα έπαιξε από την κούραση αλλά και πάλι είναι ευχάριστη στην κουβεντούλα (χωρίς να σου τρώει το χρόνο όμως). Το μυστικό είναι να της φέρεσε σωστά και αυτή θα γίνει χαλί να την πατήσεις. Εμένα μου έβγαλε πολύ γλύκα και αγαπούλες , είναι περισσότερο για GFE αν και στο καθρέφτη στο μπάνιο πήγε να βγάλει λίγο PSE αλλά δεν είναι για τέτοια!!! Στη σχέση απόδοσης τιμής έβαλα 7 γιατί αν και μέσω οικονομικής κρίσης είχα καιρό να βγω από το δωμάτιο μιας κοπέλας και να είμαι πλήρως ικανοποιημένος και να πω χαλάλι της τα λεφτά ... αν και δεν μου περισσεύουν (συγνώμη που έσπασα το εμπάργκο ... αδυναμίες βλέπεις).
ΥΓ: Στην ρεσεψιόν δεν με σταμάτησε κανείς (φαίνεται κάνουν τα στραβά μάτια).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 24, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
45
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού