Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να γράψω και εγώ δυο λόγια, παρόλο που θα ρίξω το μέσο όρο βαθμολογίας της(καθώς το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω υψηλότερους βαθμούς) κυρίως γιατί της το υποσχέθηκα την τελευταία φορά που βρεθήκαμε και τώρα είδα ότι ξανάρχεται (ως ανεξάρτητη).

Την Angel την έχω συναντήσει αρκετές φορές τα τελευταία δύο χρόνια που μας επισκέπτεται και μου έχει κάνει εντύπωση η απουσία κριτικών...

Η Angel, όπως έγραψαν και οι προηγούμενοι συναγωνιστές (και σε παλιες κριτικές της ως Dominika), είναι ένας Αγγελος. Είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, πράγμα που είναι δύσκολο να το πιστέψεις. Ξανθιά με γαλάζια μάτια (ματάρες), model look αν και όχι πολύ ψηλή και με υπέροχη σιλουέτα. Μετά και την (επιτυχημένη) προσθήκη σιλικόνης στο στήθος που έκανε πριν από λίγο καιρό, έχει πλέον τις τέλειες (για τα γούστα μου) αναλογίες.

Στο sex είναι απόλαυση. Καθαρά GFE, με αγκαλίτσες και φιλάκια όλη την ώρα, αλλά και δόσεις έντασης με αποκορύφωμα το κορυφαίο Anal. Σου δίνει όλη την πρoσοχή που θέλεις χαρίζοντάς σου υπέροχες στιγμές.

Δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες, απλά νομίζω ότι το κορίτσι αυτό κάνει την διαφορά σε σχέση με πολλές άλλες που έρχονται στα μέρη μας το τελευταίο διάστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
460
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού