Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εχω γενικα μια αδυναμια στα κοριτσια εκ Λετονιας. Μολις ειδα λοιπον τη κορασιδα στις παραπανω φωτο, ειπα "εδω ειμαστε!". Βαλε και τις θετικες κριτικες κ την αψογη συμπεριφορα του πρακτορειου απο προηγουμενες μου εμπειριες, δε το πολυσκεφτηκα.
Συναντηση στο γνωστο ξενοδοχειο επι της συγγρου, γνωριμο τοπιο. Με το που ανοιξε η πορτα ομως, εφαγα τη μεγαλη ξενερα. Δε ξερω ποια ειναι η μουναρα στις φωτο, σιγουρα δεν ειναι η τυπισσα που ειδα!!Φατσα λες κ επεσε distortion φιλτρο του φοτοσοπ, σωμα μετριο και χαλαρο. Με λιγη (πολλη) φαντασια καααπου εμοιαζε με αυτο που ειναι στις φωτο. Τεσπα, δε θα μπω σε πολλες λεπτομερειες, το κανα το ψυχικο. Και δεν ηταν και πολυ ασχημο. Η κοπελα ειναι προθυμη γενικα να σε ικανοποιησει, ειναι πολυ ευγενικη και οτι της πεις θα το κανει. Η αληθεια ειναι οτι ειχα ψιλοξενερωσει και δε το ευχαριστηθηκα πολυ αλλα ισως να ηταν κ καλυτερα. Δε μπηκα στο κοπο για anal,cim κλπ, ειπα να πηδηξω να τελειωνουμε. Για μενα το χειροτερο τουρ που εχω παρει, για αλλους ισως ειναι καλυτερα. Σιγουρα πανως δεν αξιζει 250 ευρω, εχω παρει ακομα και CG πολυ καλυτερα. 100 και πολλα ειναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
zardoz
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
795
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού